Soutěž s ČHS a Everestem o nejlepší fotografii na PF 2016 ČHS

Soutěž s ČHS a Everestem o nejlepší fotografii na PF 2016 ČHS

Už jen posledních pár dní zbývá k účasti v soutěži o nejlepší fotografi, která bude použita na PF 2016 Českého Horolezeckého

Soutěž časopisu Everest

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.

  • Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
  • Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
  • Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 2500 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
  • Účastí v soutěži autor fotografií zároveň souhlasí s jejich dalším využitím.
  • O vítězi rozhodne odborná porota a bude rovněž přihlédnuto k hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS.
  • Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu [email protected] a do předmětu zprávy uveďte „Soutěž s ČHS a Everestem“. Uzávěrka soutěže je v neděli 29. 11. 2015 – ale kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na Facebooku, proto neváhejte a pošlete mail co nejdříve.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: