HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Soutěž o sedací batoh BAGOBAGO. UKONČENO!

Soutěž o sedací batoh BAGOBAGO. UKONČENO!

Kolikrát už jste při cestování litovali, že si zrovna nemáte kam sednout? Co kdybyste se mohli kdykoliv a kdekoliv posadit na svůj batoh? Minulý týden jste mělo možnost jeden takový sedací batoh vyhrát.

Ještě tento nový český patent neznáte? BAGOBAGO je lehký batoh, který během pár sekund proměníte v pohodlnou stoličku. Je navržen tak, aby sloužil nejen pro každodenní využití ve městě, ale díky prodyšnému zádovému systému a odolným materiálům i pro výlety do přírody.

Kdo vyhrál?

Vyhrála soutěžící vendula.pudelkova@seznam.cz, kterou oslovíme emailem.

Správná odpověď na otázku, jak se jmenuje ostrov na obrázku níže, je BAGABAG.

Mapa ostrova

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských a cestovatelských novinek, které posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Bagobago

BAGOBAGO je sedací batoh, se kterým si můžete díky vestavěné stoličce udělat pohodlí i na nečekaných místech. Z pozice na zádech do pozice pro sezení dostanete batoh rychleji, než si zavážete tkaničky u bot. Vestavěná stolička váží přibližně jako dva pomeranče a pomáhá zpevnit záda batohu, který je proto velmi pohodlný i při celodenním nošení. A kdyby na to přišlo, stolička by bez problémů udržela i dospělého pštrosa. Podpořte tento český patent na facebook.com nebo sdílejte oficiální web www.bagobago.cz.

Zkušenosti čtenářů

Jiří Neumann

Zřejmě moc dobrý společník

Katerina Vagnerova

Bagabag Island 🙂

Renáta
Katerina Vagnerova:

sorry, ale nesedí tvar, ani souřadnice 🙁

Renáta
Renáta:

ach jo, tedy souřadnice sedí, někdy jsem slepá, ale tvar ne, a to mě mate.

s
Katerina Vagnerova:

proč to sem píšeš ?

Martin Dörner

Bagabag Island :o)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: