SOUTĚŽ: Buff® hledá dobrodruhy!

SOUTĚŽ: Buff® hledá dobrodruhy!

Máte v plánu v létě vyrazit někam za dobrodružstvím? Nehodil by se vám na cestu multifunkční šátek nebo dokonce nějaký finanční příspěvek? Buff® hledá dobrodruhy! Jedním z nich můžeš být i ty!

Chystáte letos v létě nějaký netradiční podnik? Berete felícii po dědovi a vyrážíte na Sibiř? Stopem napříč Afrikou? Pěšky z Berouna do Istambulu? Na babetě na Nordkapp? Na kajaku z Lipna do Hamburku? Na skateboardu napříč ČR? Bezva! Nyní máte šanci vyhrát na své cesty multifunkční šátek Buff, a ty nejoriginálněnší nápady dokonce i finanční podporu.

Flat is boring!Flat is boring!

Šátek Buff

Pokud váš nápad zaujme, můžete se těšit na dva multifunkčními šátky Original Buff® v hodnotě 2 x 439 Kč, aby vás na cestě za dobrodružstvím chránily před prachem cesty, větrem, spalujícím sluncem a v očích štípajícím potem.

Tři nejzajímavější nápady, si odnesou i finanční podporu. Rozdělí si 5 000, 3 000 a 2 000 korun.

Co je třeba udělat:

Satčí být jen originální. Do přihlášky stručně popsat svou cestu a doufat, že váš nápad zaujme. Posuzovat se bude podle originality! Není potřeba plánovat expedici na některý z pólů nebo výstup na osmitisícovku, stačí se pustit jen do něčeho netradičního.

Co za to budete muset udělat? Vlastně nic moc, jen nějaké malé zdokumentování cesty, Bližší informace a vše podstatné se dočtete v přihlášce.Konec výmluv a vzhůru za dobrodružstvím, Flat is boring!

Zkušenosti čtenářů

Michael Pozdenkov

Dobrý den,
o prázdninách se chystáme s kamarádem cestovat z Dánské Kodaně do Italských Benátek.
Bude to zhruba 1500km, které se pokusíme zdolat za 65 dní. Originální je to v tom, že já běžím a kamarád Honza jede na kole a má za sebou vozík pro psa, kde máme všechny naše věci.
Už jeden takový „projekt“ máme za sebou, https://www.facebook.com/runthecz , ale v sobotu mě chytla horečka a je se musel vrátit 150km před domem autem, protože bych nestíhal přijímačky.:/
S pozdravem,
Michael Pozdenkov

Michael Pozdenkov

Ja hlupák to napsal do diskuze.:DDD nesnáším chytrý telefony. pardon

Michael Pozdenkov:

Taky nesnáším chytré telefony. Proto ho nemám, a tohle se mi nemůže stát. 😉

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: