Smartphone s nekonečnými možnostmi za akční cenu!

Smartphone s nekonečnými možnostmi za akční cenu!

Black Friday patří mezi svátky nakupování hlavně díky výrazným slevám. Za mimořádnou cenu nyní pořídíte například Samsung Galaxy S8. Telefon z oblíbené řady Galaxy S může být váš jen za 8 888 Kč. To ovšem zdaleka není vše. Mobil Pohotovost zlevnila v rámci svých oholených cen i hodinky Samsung Galaxy Watch. Pokud tak vyrážíte na cesty, můžete mít povedené duo za příznivou cenu.

Nekonečná osmička

Samsung Galaxy S8 klade důraz na vaši spokojenost. Téměř bezrámečková přední strana, vyspělý hardware i parádní displej. Těšit se můžete také na bezdrátovou konektivitu, skener oční duhovky nebo čtečku otisků prstů. Jestliže na dovolených a výletech rádi fotíte, S8 splňuje všechny parametry pro krásné mobilní fotografie. Díky kvalitní baterii s vámi bude držet krok celý den.

Stylový a praktický doplněk

Samsung Galaxy Watch dokazují, že hodinky nemusí ukazovat jen čas. Díky novým technologiím se stanou vaším trenérem, poradcem i business partnerem. Ať už si naplánujete jakoukoli akci či sportovní aktivitu, Galaxy Watch ze svého zápěstí sundávat nemusíte.

Samsung Galaxy Watch Active jsou ideální pro nadšence aktivního životního stylu, vyvážené stravy a kvalitního spánku. Díky pestré paletě barevných provedení řemínků a možnosti měnit vzhled ciferníku se budou skvěle hodit na každou příležitost.

Funkce Denní aktivita se postará o váš správný pohyb, pravidelný pitný režim či nutričně vyváženou stravu. Chůze, běh, veslování či například dynamické cvičení jsou automaticky měřeny od prvního pohybu. To mají na svědomí speciální pohybové senzory, které vás bedlivě sledují a vše přesně vyhodnocují. Hodinky jsou také hrdým nositelem vojenského standardu odolnosti a certifikace voděodolnosti.

Samsung Galaxy Watch 46mm potěší elegány, kteří hledají moderní a výkonnou elektroniku, která skrývá mnoho chytrých funkcí. Hodinky mají špičkovou výdrž a nabízí 4 GB úložiště, kam třeba můžete nahrát svou oblíbenou hudbu.

Tento model může být váš za 6 749 Kč (běžná cena je 8 490 Kč).

ehled hodinek značky Samsung za akční ceny i kompletní nabídku obchodu Mobil Pohotovost, hledejte na www.mp.cz.

Mobil Pohotovost

Mobil Pohotovost je síť prodejen a servisních center s více než sedmnáctiletou tradicí a profesionálním kolektivem prodejců. Vedle prodeje nových, zánovních i použitých mobilních telefonů, tabletů a příslušenství umožňuje Mobil Pohotovost zákazníkům zboží také prodat, a tím docílit unikátní ceny za nový přístroj.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: