Široký výběr zájezdů do Vietnamu s cestovní kanceláří GO2

Široký výběr zájezdů do Vietnamu s cestovní kanceláří GO2

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář GO2 od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept v dalších destinacích – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik.

Ve všech zemích, kde působí, mají stálou kancelář s českým delegátem. Základem je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti Vietnamu – pracovníci CK Go2 z české pobočky ve Vietnamu dlouhodobě žili a destinaci opravdu znají.  Česky hovořící průvodci ve Vietnamu dlouhodobě působí a destinaci opravdu znají. To koneckonců poznáte již s kvalitně propracovaných programů zájezdů.

Pokud chcete Vietnam poznat opravdu dokonale, doporučujeme zájezd To nejlepší z Vietnamu, v němž zemi poznáte od hor na severu s domorodými kmeny až po písečné pláže jihu. Prozkoumáte lodí dramatickou zátoku Halong. Projdete se historickým městečkem Hoi An, navštívíte císařské sídlo v Hue a vydáte se na plovoucí trhy na řece Mekong. Při zájezdu poznáte i hlavní město Hanoj se skvělou kuchyní a odpočinete si na plážich jihu v Nha Trang, případně na ostrově Phu Quoc.

Při Velké cestě Vietnamem zase uvidíte víc, než jen obyčejné turistické atrakce. Poznáte horské kmeny v pohoří Sapa, skrytou perlu Vietnamu ,,francouzský“ Dalat. Čeká vás plavba zátokou Halong a smlouvání na trzích Mekongu. Ochutnáte skvělá jídla v malebném Hoi An a projdete se císařským palácem v Hue. Nevynecháte metropole Saigon a Hanoj. A na závěr zrelaxujete v lázních Nha Trang.

Pokud rádi kombinujete poznání více zemí do jedné dovolené, můžete Vietnam spojit s Kambodžou v zájezdu To nej z Vietnamu a Kambodži. Po návštěvě nejkrásnějších míst ve Vietnamu se přesunete letadlem do jedinečného chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

Těm, kteří na dovolené touží hlavně po odpočinku, je určen pobytový zájezd v čtyřhvězdičkovém hotelovém komplexu na pláži ostrova Phu Quoc. Kompletní nabídku aspoustu rad k cestě do Vietnamu naleznete na Dovolená Vietnam.

Cestovní kancelář GO2

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: