SANU BABU nabízí až do konce léta slevy na nábytek. Kupte si kousky, které se vám na cestách nevlezly do batohu

SANU BABU nabízí až do konce léta slevy na nábytek. Kupte si kousky, které se vám na cestách nevlezly do batohu

Veškerý nábytek SANU BABU, včetně nejnovějších kousků, nyní koupíte se slevou 20 % a to jak na všech našich prodejnách, tak i na e-shopu. Využijte téhle sympatické letní nabídky a pořiďte si opravdové originály od indických mistrů nábytku.

Nábytek z exotického dřeva jako je týk, mango a palisandr, vydrží při správné údržbě několik desítek let. A díky tomu se z vašeho nákupu budou radovat i další generace. Každý kus nábytku z prodejny SANU BABU je jedinečným, ručně zpracovaným originálem, který si hned oblíbíte. Pro jeho nádherný vzhled, pro typickou vůni dřeva a pro duši, kterou má.

Pokud jste tedy až do této chvíle váhali, zda si něco z nabídky Sanu Babu pořídit, nyní je ideální příležitost. Slevy tu nejsou napořád a kdy jindy nechat prozářit váš byt novým nábytkem než v létě, kdy sluneční paprsky klepou na okna a touha po poznávání vzdálených krajů je na vrcholu.

Nemusíte cestovat za exotikou. Je libo skříň z masivního teakového dřeva, zrcadlo s ruční řezbou, truhlu v koloniálním stylu nebo kvalitní lavici pro teplé letní večery, na které se usadíte s rodinou? To vše a mnoho dalšího na vás čeká právě u nás. Navštivte některou z našich prodejen, kde na vás dýchne orientální vůně nebo nakupujte z pohodlí domova. Je to jen na vás.

A jaký je příběh SANU BABU?

Základy společnosti SANU BABU byly položeny už na podzim roku 1991, když jsme seděli na terase hotýlku Nepal Peace Cottage v Kathmandu a začínali dnešní majitelé tušit, že se jim po barevné zemi pod Himalájem bude stýskat. Měli za sebou několikaměsíční poznávání Indie a Nepálu v rámci studentské expedice a před sebou cestu domů. Přestože nic nebylo takové, jak se píše v příručkách o hinduismu a buddhismu, obje­vili nový svět, okouzlující kulturu zkrátka úplně odlišný způsob života. Někdo si nad chladnoucím čajem po­vzdechl, že by bylo príma vzít kus téhle rozevláté atmosféry s sebou do podzimní Evropy.

Nejprve přivezli pár kousků a prodávali kamarádům a známým. V roce 1993 na tuto činnost navázala obchodní společnost SANU BABU spol. s r.o. Vybudovali velkoobchodní sklad a ote­vřeli první obchod v centru Prahy.

Postupem času nabídku rozšířili na nesčetně položek – od stovky druhů vonných tyčinek přes origi­nální módu a módní doplňky, stříbrné šperky až třeba po nábytek z Indie. Dováží prakticky úplně všechno zboží, které splňuje jejich představu o tom, co je etnické a přesto má kvalitu, na kterou jsme zvyklí z Evropy.

Stále znovu a znovu se snaží objevovat nové nápady nepálských a indických výrobců a doufají, že každá bunda z „jačí“ vlny, svetr, soška i stříbrný šperk, který přivezou, v sobě má kousek barevné uvolněné atmosféry vlahého asijského podvečera, kdy se ve větru třepotají pestré modlitební praporky kolem vysokých stup a v chrámech vadnou květy položené k nohám soch boha Vishnu.

Pár tipů na nákup

Komoda z antik teakového dřeva s ručně vyřezávanými šuplíky

Velký vyřezávaný jídelní stůl se 6 židlemi z antik teakového dřeva

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: