HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SANCHO TOUR: Navštivte ajurvédskou kliniku v indickém státě Kerala

SANCHO TOUR: Navštivte ajurvédskou kliniku v indickém státě Kerala

SANCHOTOUR: Navštivte ajurvédskou kliniku v indickém státě Kerala

Zažijte relaxačně poznávací pobyt na ajurvédské klinice v jihoindickém státě Kerala. Na desetidenním ozdravném pobytu v luxusním rezortu na pobřeží Indického oceánu si užijete masáže, akupunkturu, cvičení jógy a odpočinek ve stínu palem. K dispozici vám bude celou dobu, v případě zájmu včetně prohlídek u ošetřujícího lékaře, průvodce a překladatel cestovní kanceláře mluvící slovensky. Angličtina tedy pro návštěvu není nutná. K dispozici vám bude po celou dobu také luxusní hotelový bazén, kde můžete relaxovat mezi jednotlivými procedurami.

Na závěr pobytu v jižní Indii budete mít možnost navštívit bývalé portugalské město Kochin, kde na vás dýchne koloniální atmosféra časů dávno minulých. Také si budete moci vybrat jeden z mnoha fakultativních výletů po Backwaters, neuvěřitelném systému vodních kanálů, a zkusíte si vytáhnout vlastní úlovek z obrovských čínských rybářských sítí v přístavu.

Domů se vrátíte odpočinutí a plní sil. Více informací najdete na webových stránkách CK Sanchotour.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: