HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

REINA TRAVEL: Poznejte Argentinu s individuálními službami

REINA TRAVEL: Poznejte Argentinu s individuálními službami

REINA TRAVEL: Poznejte Argentinu s individuálními službami

Máte-li nedostatek času na plánování cest a u cestovních kanceláří oceňujete individuální služby, neuděláte chybu, když se na cesty vydáte s CK Reina Travel. Právě Argentina je jednou ze zemí, na něž je tato kancelář specialistou.

Zájezd Velký okruh Argentinou pro vás připraví v libovolném termínu už od dvou zájemců. Během cesty poznáte pulzující metropoli Buenos Aires, spatříte monstrózní ledovec Perito Moreno, hladinu jezera Lago Argentino, dále poletíte na nejjižnější místo světa do městečka Ushuaia, kde se přezdívka „Na konci světa“ nemíjí se skutečností. Navštívíte Národní Park Tierra del Fuego a můžete se plavit po Kanálu Beagle, kde jsou k vidění kolonie tuleňů a tučňáků a také slavný maják konce světa. Poslední zastávkou budou fascinující nejrozlehlejší vodopády na světě – Iguazu.

Reina Travel je ale význačná nejen kvalitou služeb, ale zejména velmi individuálním přístupem, kdy Vám každý zájezd doladí přesně na míru.

Více na www.reinatravel.com.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: