HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

REDOK: Za odpočinkem a poznáním na Maledivy a Srí Lanku

REDOK: Za odpočinkem a poznáním na Maledivy a Srí Lanku

REDOK: Za odpočinkem a poznáním na Maledivy a Srí Lanku

Pokud byste na své dovolené rádi propojili poznávání dalekých kultur a zároveň odpočinek u hladiny oceánu, radost vám udělá cestovní kancelářREDOK nabízející zájezd zaměřený napoznání Srí Lankyiodpočinek na nádherných exotických Maledivách. Prvních osm dní strávíte na Srí Lance, navštívíte Colombo, královská města Anuradhapura a Polonnaruwa, národní park Minneriya, tzv. osmý div světa – palác Sigiriya či nejposvátnějšího buddhistické místo na Srí Lance – chrám Buddhův zub.

Podíváte se na Srílanskou vysočinu – Hill Country, kde navštívíte čajové plantáže a navštívíte typické továrny na čaj. V horské oblasti vysočiny se zastavíte u překrásných vodopádů RAMBODA a nedaleko nejvyšší hory Srí Lanky Piduruthalagala si prohlédnete nejvýše položené městečko ostrova.

Zájemci se mohou podívat i na tzv. VelkýMalý konec světa (propast až 700 m hluboká) a vodopády Baker´s Falls v NP Horton Plains, kde najdete pestrou flóru a faunau i překrásné výhledy po krajině.

Po zajímavém programu na jednom z nejzajímavějších ostrovů se letecky přesunete za tropickou krásou Malediv. Těšit se můžete na bílé pláže, bohaté možnosti vodních sportů i zasloužený odpočinek.

Podrobný popis zájezdu najdete na www.redok.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: