HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Aktualizovaný průvodce Skotskem z nakladatelství Jota

Lochnesská příšera, dudák v kostkovaném kiltu, whisky a golf. Co dalšího vás napadne, když se řekne Skotsko? Víšechny informace získáte z průvodce Skotskem.Průvodce Skotsko z řady Rough Guides je obsáhlý a jedinečný společník, který by rozhodně neměl chybět v batohu žádného turisty směřujícího do této oblíbené destinace. Průvodce je přehledně rozdělen podle oblastí, což umožňuje jednoduchou a rychlou orientaci. Detailně popisuje nabídku památek, muzeí a vyhledávaných oblastí. Upozorňuje na místa, která byste neměli minout, ale i na ta, jejichž návštěva je finančně, časově i z hlediska dopravy náročnější. Najdete množství praktických informací o místní dopravě, ubytování, stravování i zábavě, a to i pro „batůžkářský“ rozpočet. Nechybí souhrn historie a kultury, fauny, flóry i přehledný slovníček. Aktualizované vydání přináší nejnovější informace. Samozřejmostí jsou kvalitní barevné fotografie i řada podrobných map.

I pro české turisty je Skotsko častým cílem dovolených a zájezdů. Svébytný folklor a kultura, pamětihodnosti i přírodní ráz skotské krajiny přitahují výletníky všeho druhu. Můžete odpočívat a proležet celé dny u vody nebo aktivně poznávat zdejší život, přírodu či historii. Protože počasí ve Skotsku bývá nestálé, je v podstatě jedno, kdy se rozhodnete trávit zde dovolenou. Vždyť jistým dobrodružstvím může být i to, že se bude váš itinerář řídit počasím.

K průvodcům Nakladatelství JOTA získáváte navíc jako BONUS nejnovější verzi komplexního programu pro správu, editaci a sdílení fotografií Zoner Photo Studio 13 PRO k využívání po dobu 90 dní zcela zdarma, a slevu 10 % k jeho nákupu, dále také elektronický slovník Lingea Lexicon 5 v jazyku dle svého výběru se slevou 30 %, nebo elektronický slovník EasyLex 2 angličtina zdarma.

Skotsko


Průvodce Skotskem vydalo nakladatelství Jota.

 


19.06.2012, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Ver ár jů from???
Sponzorováno