HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Arabsko-izraelský konflikt opravdu důkladně

Pokud máte neustále mezery ve znalostech arabsko-izraelského konfliktu, zkuste si přečíst novou knihu Kristen E. Schulze. Ta problém důkladně mapuje už od počátku jeho vzniku.Téměř dvou set stránková publikace s příznačným názvem Arabsko-izraelský konflikt sleduje původ celého problému již od jeho kořenů v 19. století přes období britského mandátu, které vedlo k vytvoření státu Izrael, a směřuje až k analýze jednotlivých arabsko-izraelských konfliktů od doby vyhlášení Izraele až do libanonské války z roku 2006 a pokračujícího palestinského povstání. Kniha obsahuje sbírku dokumentů, chronologií a map pro lepší přiblížení celého konfliktu.

 


Nakladatelství CPress, součást skupiny Albatros Media a. s., pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.


13.02.2012, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Co uděláme s načatým víkendem?
Sponzorováno