HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Noví průvodci National Geographic

Vznikly čtyři nové velké průvodce National Geographic. Knihy o Římě, Kambodži, Austrálii a Argantině jsou plné důležitých informací i kvalitních fotografií.Vydavatelství CPress dlouhodobě spolupracuje se světoznámým nakladatelstvím National Geographic. Společně připravili jedinečné turistické průvodce. Velkou výhodou průvodců je dobrá kvalita, praktičnost, vkusný design a stovky unikátních fotografií. Naleznete v nich podrobné informace o historii, geografii a kultuře dané destinace, podrobné popisy pozoruhodných lokalit a tipy na zajímavé procházky či projížďky zakreslené na mapách.

Nechybí ani informace o dopravě, možnostech ubytování, restauracích a nákupních možnostech. Velkou výhodou jsou i mapy zajímavých míst.

 


Nakladatelství CPress, součást skupiny Albatros Media a. s., pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.


13.02.2012, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Mám ráda cizí místa. Mám ráda jakákoli místa, která nejsou poblíž.
Sponzorováno