HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Novinky Lonely Planet: Myanma (Barma), Praha do kapsy a Havana do kapsy

Novinky Lonely Planet: Myanma (Barma), Praha do kapsy a Havana do kapsy

Jaké jsou jarní novinky od Lonely Planet?Havana do kapsy

Havana je jedinečná. Je příliš troufalá, příliš rozporuplná a – navzdory šedesátiletému zanedbávání – proklatě krásná. Jak to dělá, je ve hvězdách. Možná hrají svou roli její bohaté dějiny, nezdolný duch či neúnavná energie, jež vyzařuje ze zdejších lidí. Přijeďte s otevřenou myslí a připravte se na to, že vás město pomalu, ale jistě lapí do svých osidel.
Pronikněte přímo k srdci města. Co v průvodci najdete? Hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt, sekci Jak se žije v Havaně – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města, a výběr To nejlepší z Havany – autoři pro vás našli ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, trhy, obchody a mnoho dalšího.
Průvodce Havana do kapsy si můžete objednat přímo na eshopu Lonely Planet.

Havana do kapsyHavana do kapsy

Praha do kapsy

Více než čtvrtstoletí poté, co sametová revoluce strhla oponu ze zdejšího opojného bludiště klikatých dlážděných uliček, uchvacuje "stověžaté město" návštěvníky efektní gotickou architekturou, zemitými hospodami, secesními kavárnami, avantgardním uměním i majestátním Pražským hradem – největším hradním komplexem na světě –, který se tyčí vysoko nad naší metropolí. Pronikněte přímo k srdci města. V průvodci najdete Hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami, jak si zpříjemnit pobyt, oddíl Jak se žije v Praze – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města a opět výběr To nejlepší z Prahy – ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, trhy, obchody a mnoho dalšího.
Průvodce Praha do kapsy si můžete objednat přímo na eshopu Lonely Planet.

Praha do kapsyPraha do kapsy

Myanma (Barma)

V této pozoruhodné zemi, kde krajinu zdobí zlacené stúpy a kde přetrvává tradiční způsob života Asie, začíná nová demokratičtější éra. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Čekají vás úžasné zážitky – inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst. S tímto průvodcem si naplánujete cestu dokonale – najdete zde užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si itinerář podle svých představ! Vydejte se i mimo známé trasy –autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného. V knize najdete i zvláštní kapitoly - Shwedagon Paya ve 3D, Chrámy Myanmy, doporučení z místní kuchyně a speciální kapitolu Umění a architektura.
Průvodce Myanma (Barma) si můžete objednat přímo na eshopu Lonely Planet .

Myanma (Barma)Myanma (Barma)


05.04.2018, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Když to stojí za to, většinou to nestojí nic.
Sponzorováno