HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Novinky Lonely Planet: Berlín do kapsy, Hongkong do kapsy, Poznáváme Kanadu a Poznáváme Čínu

Novinky Lonely Planet: Berlín do kapsy, Hongkong do kapsy, Poznáváme Kanadu a Poznáváme Čínu

Průvodce Lonely Planet jsou podle nás na cesty skoro nutnost. Najdete v nich řadu dobrých tipů od zkušených cestovatelů a jsou pravidelně aktualizovány. Jaké jsou novinky?Nakladatelství Lonely Planet již 40 let inspiruje a informuje cestovatele, kteří tak mohou po celém světě poznat skvělé zážitky. Zkušení autoři úspěšně objevují ta nejzajímavější místa a vzrušující zážitky. Za pozitivní hodnocení nikdy nepřijímají žádné platby. Můžete si tedy být jistí, že rady jsou pečlivě prověřovány přímo na cestě a odrážejí místní znalosti.

V publikacích průvodce najdete zasvěcené tipy, se kterými budou vaše zážitky autentické, návrhy tras a pěších prohlídek, s jejichž pomocí svůj čas maximálně využijete. Jeďte přímo na ta nejzajímavější místa a poznejte ty nejlepší zážitky, pečlivě vybrané zkušenými autory. Poznejte zemi ještě před cestou – okouzlující fotografie vás vtáhnou do místní kultury. Cestujte snadno se skládacími mapami a dopravním tipy, které v průvodcích najdete.

Průvodce - Čína (z edice Poznáváme)

Čína se jako obrovský koráb řítí vstříc dalším úspěchům, tak naskočte na palubu, alespoň na chvíli se svezte a podívejte se, kam míří. V průvodci najdete popsaná nejzajímavější místa, navrhované trasy a místní tajemství do snadno použitelné podoby, pečlivě připravené zkušenými autory. Tento průvodce bude to jediné, co budete potřebovat na nezapomenutelnou cestu po Číně.

Průvodce po Číně si můžete objednat na eshopu Lonely Planet.

Poznáváme Čínu

Průvodce - Kanada (z edice Poznáváme)

Kanada je víc než jen skvělé pohledy na rozeklané hory a divoké pobřeží: ochutnáte tu skvělé jídlo, zažijete jedinečnou kulturu a během výprav do přírody se setkáte s losy a medvědy. Poznejte Kanadu stylově a pronikněte přímo k srdci země!

Průvodce po Kanadě si můžete objednat na eshopu Lonely Planet.

Poznáváme Kanadu

Hongkong do kapsy

Hongkong je lákavý i matoucí zároveň, jako zápletka některého místního krimi thrilleru. Za futuristickou fasádou města se skrývají zakouřené chrámy, vlnami bičované pláže a rozlehlé přírodní parky s pasoucím se dobytkem. Hongkong vám zrychlí tep, o tom nemůže být pochyb! Pronikněte přímo k srdci města.
Co v průvodci Hongkong do kapsy najdete?
  • hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt
  • jak se žije v Hongkongu – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města
  • to nejlepší z Hongkongu – našli jsme pro vás ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, trhy, obchody a mnoho dalšího
  • barevné mapy všech městských čtvrtí
  • trasy vycházek a denní itineráře
  • mnoho zasvěcených tipů pro turisty
  • stoprocentně nezávislé rady
Průvodce Hongkong do kapsy si můžete objednat na eshopu Lonely Planet.

Berlín do kapsy

Berlín je požitkář vášnivě hodující na švédském stole života. Z jeho kaváren, barů, klubů a kabaretů se line nakažlivá energie. O váš čas soupeří indie butiky a moderní restaurace s prvotřídními muzei a úchvatnými památkami, které odrážejí strhující dějiny města.

Co v průvodci Berlín do kapsy najdete?

  • hlavní zajímavosti – největší zajímavosti spolu se zasvěcenými radami jak si zpříjemnit pobyt
  • jak se žije v Berlíně – průvodce po oblíbených zákoutích vám pomůže objevit pravou tvář města
  • to nejlepší z Berlína – našli jsme pro vás ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky, trhy, obchody a mnoho dalšího

Průvodce Berlín do kapsy si můžete objednat na eshopu Lonely Planet.

 

 


18.10.2017, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nekráčajte po vychodených cestách, vydajte sa vlastným smerom a mami zanechávajte cestu.
Sponzorováno