HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Nutnost v knihovně dobrodruha? Biografie cestovatelské legendy Miloslava Stingla + SOUTĚŽ

Nutnost v knihovně dobrodruha? Biografie cestovatelské legendy Miloslava Stingla + SOUTĚŽ

152 navštívených zemí, 14 cest kolem světa, 43 knih ve 240 vydáních, 17 milionů prodaných knih a desítky tisíc dokumentů, fotografií a archiválií.​ Neuvěřitelný životní příběh cestovatele a indiánského náčelníka Miloslava Stingla. První autorizovaná biografie cestovatelské legendy Miloslava Stingla.Významný český cestovatel a spisovatel Miloslav Stingl po desítkách let zarytého mlčení souhlasil se zpracováním a zveřejněním svého neuvěřitelného životního příběhu, na který netrpělivě čekalo několik generací jeho věrných čtenářů. Fascinující život autora, který své etnografické výzkumy uveřejnil ve 43 knihách, jež vyšly ve 240 vydáních v nákladu převyšujícím 17 milionů výtisků, je dodnes opředen mnoha dohady a tajemstvími.

Jak je možné, že v době neprodyšně uzavřených hranic procestoval 152 zemí celého světa? Proč si ho indiánský kmen ze Severní Ameriky vybral za svého náčelníka? Co mu pomohlo přežít děsivou námořní katastrofu u břehů Afriky během jedné z jeho osmi plaveb kolem světa?

Během devatenácti let, která prožil za hranicemi své země, se mu svět měnil doslova před očima. Podívejte se v jeho vzpomínkách na průběh karibské krize přímo z obklíčeného ostrova nebo prožijte dramatickou cestu za neznámými indiánskými kmeny hluboko v neprobádaných pralesích Nové Guineje. O překvapivá setkání se slavnými krajany, vládci a světoznámými osobnostmi nebude nouze! Dlouho očekávaná kniha obsahuje nádherné barevné ilustrace, velkou nástěnnou mapu, DVD a další originální překvapení.
Tajemství prolomeno! Legendární cestovatel prozradil detaily svého pozoruhodného života.
Navštivte webovou stránku se všemi aktuálními informacemi o cestovatelské legendě Miloslavu Stinglovi na www.miloslavstingl.cz.


Soutěž!

O co hrajeme? 1x kniha Stingl Miloslav. Biografie cestovatelské legendy

Pravidla soutěže:

1. Soutěž trvá do 16.1.2017

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či upravit pravidla.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním cestovatelských novinek cca 1x měsíčně. (Lze se z nich kdykoliv odhlásit)

5. O případné výhře budou účastníci informováni mailem na adresu, kterou zadali.

6. Výhry budou k vyzvednutí v Praze/Brně v Klubu cestovatelů.15.01.2017, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Co tě nezabije, to tě posílí. Třeba malárie!
Sponzorováno