HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

KNIHA: Otázky na cesty od Petra Bakaláře

Hledáte v cestování i něco jiného, než jen poznávání slavných památek a relaxaci u moře nebo v horách? Napadají vás různé otázky, na které si nedokážete odpovědět? V této knize naleznete 140 témat a otázek, které vám pomohou reflektovat sebe sama.V první části knihy nalezne čtenář sto čtyřicet otázek a témat, které mu pomohou reflektovat cestování per se, zamyslet se nad jeho psychologickými a filosofickými aspekty, a především zrekapitulovat své dosavadní zkušenosti a probrat se svými cestovatelskými fantaziemi.


Obsahem druhé části je Cestovatelský manuál, tj. rady a varování. Knihu uzavírá Cestovatelský dotazník – soubor otázek, které mohou být dobrým pomocníkem pro zvědomění toho, co člověk na cestě právě prožil. V knize nalezne čtenář myšlenky a motivy ze života a tvorby tak rozdílných osobností jako Steibeck, Jung, Čapek, Bradbury, Ota Pavel, Orwell, Andersen apod. Specifikem této publikace je, že čtenář se stává aktivním činitelem - tím, že si na otázky odpoví, de facto jejím spoluautorem.

Knihu Otázky na cesty si můžete objednat na webu nakladatelství Kosmas.


28.11.2016, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nechval dne před hotelem.
Sponzorováno