HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

KNIHA: Otázky na cesty od Petra Bakaláře

Hledáte v cestování i něco jiného, než jen poznávání slavných památek a relaxaci u moře nebo v horách? Napadají vás různé otázky, na které si nedokážete odpovědět? V této knize naleznete 140 témat a otázek, které vám pomohou reflektovat sebe sama.V první části knihy nalezne čtenář sto čtyřicet otázek a témat, které mu pomohou reflektovat cestování per se, zamyslet se nad jeho psychologickými a filosofickými aspekty, a především zrekapitulovat své dosavadní zkušenosti a probrat se svými cestovatelskými fantaziemi.


Obsahem druhé části je Cestovatelský manuál, tj. rady a varování. Knihu uzavírá Cestovatelský dotazník – soubor otázek, které mohou být dobrým pomocníkem pro zvědomění toho, co člověk na cestě právě prožil. V knize nalezne čtenář myšlenky a motivy ze života a tvorby tak rozdílných osobností jako Steibeck, Jung, Čapek, Bradbury, Ota Pavel, Orwell, Andersen apod. Specifikem této publikace je, že čtenář se stává aktivním činitelem - tím, že si na otázky odpoví, de facto jejím spoluautorem.

Knihu Otázky na cesty si můžete objednat na webu nakladatelství Kosmas.


28.11.2016, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Do you speak english? Yes! What is your name? Yes! How old are you? Yes!
Sponzorováno