HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Prozkoumejte Londýn s průvodcem Londýn do kapsy

Londýn nabízí pro každého něco – od umění po velkolepá muzea, oslnivé architektonické památky, královskou rodinu, etnickou diverzitu, nádherné parky či nepotlačitelný šmrnc. Jde o město s bohatou historií, které je však zároveň i neúnavným inovátorem na poli kultury a všech forem lidské kreativity.Pronikněte přímo k srdci města. V průvodci najdete jak informace o hlavních zajímavostech, tak také informace o typických a ne tak turistických zákoutích a  k tomu tipy na ty nejlepší pěší trasy, restaurace, zábavní podniky a obchody.

Informacím autorů můžete vždy věřit - osobně navštěvují místa, o kterých píšou, a při sběru informací pro aktualizovaná vydání se k nim vracejí. Nepřijímají žádné protislužby a proto je jejich hodnocení vždy objektivní.

Průvodce si můžete objednat na webu nakladatelství Svojtka.13.07.2016, Tereza Kramplová


Diskuse


Míra Konopásek
Míra Konopásek

Výborná taxi služba v Londýně / Rad's Transfers

Služeb jsme využili hned 3x. Přítelkyně při cestě z LTN do Wimbledonu, za pár týdnů já z LTN do Wimbledonu a poté společně z Londýna zpět na letiště LTN. Řidič Leo nás vždy nabral včas a dovezl na dohodnuté místo, cestu vždy zpříjemnil vtipnou konverzací. Za nás určitě doporučujeme.

09. 03. 2017, 12:09:22

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Proč si krávy vždy myslí, že nejlepší tráva je u mého stanu ? :)
Sponzorováno