HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Užijte si to pravé Toskánsko s průvodcem od Lonely Planet

Nakladatelství Svojtka si pro vás připravilo dalšího spolehlivé průvodce z řady Lonely Planet. Tentokrát objevíte kouzlo italského Toskánska.Pohlednice opravdu nelžou. Toskánsko je skutečně nádhernou kombinací úchvatné zelené krajiny, renesanční nádhery a fantastického jídla a vína. Nejlepší je cestovat pomalu, abyste si mohli vychutnat jeho naprosto každý cypřiši lemovaný centimetr. S průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Najdete v něm inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst.

Budete si moci jednoduše naplánovat cestu a to díky užitečným tipům a doporučeným trasám. Autoři průvodce vám také odhalí skrytá místa, o kterých se běžně v průvodcích nemluví. Navíc si ve zvláštních kapitolách můžete prohlédnout slavnou Galerii Uffizzi ve 3D a naastudovat podrobný barevný přehled umění a architektury.

Průvodce si můžete zakoupit na www.svojtka.cz.

Lonely Planet ToskánskoLonely Planet Toskánsko


20.06.2016, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nekráčajte po vychodených cestách, vydajte sa vlastným smerom a mami zanechávajte cestu.
Sponzorováno