HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Vydejte se s novým průvodcem Lonely Planet na Floridu

Roztočte panamerický kaleidoskop a okuste pestrobarevnou kubánskou, kolumbijskou a haitskou kulturu Miami! Díky novému průvodci z řady Lonely Planet, kterého vydalo nakladatelství Svojtka.Na tomto rovinatém ostrově najdete tisíce světů – od kouzelných království a jihoamerických a karibských měst po mangrovové ostrovy, divoké mokřady a umělecké kolonie.

S průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Najdete v něm inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst. Budete si moci jednoduše naplánovat cestu a to díky užitečným tipům a doporučeným trasám. Autoři průvodce vám také odhalí skrytá místa, o kterých se běžně v průvodcích nemluví.

Průvodce Lonely Planet však přináší i něco navíc ve speciálních kapitolách. Naplánujete si návštěvu po zábavních parcích. Budete obdivovat miamské art deco v barvě. Prozkoumáte pestrou floridskou faunu a okusíte speciality, tak jak je jedí místní.


Průvodce si můžete zakoupit na www.svojtka.cz.


01.10.2015, Vendula Pudelková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nechval dne před hotelem.
Sponzorováno