HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Nakladatelství Svojtka přináší další průvodce z řady Lonely Planet

Poznejte zemi na vlastní kůži. Nakladatelství Svojtka si pro vás připravilo další spolehlivé průvodce z řady Lonely Planet. Tentokrát navštívíte jak Evropu, tak i daleké tropické ráje.Jižní Itálie

„Jih Itálie představuje zemi v její největší kráse a naléhavosti - svůdnou směs antických památek, nádherného pobřeží a gastronomických skvostů zářících v zlatém středomořském slunci.“ S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země!

Jižní Itálie

Mauricius Réunion a Seychely

Tohle si určitě zamilujete: nádherné pláže, tropická krajina, špičkové hotely, výtečná kuchyně a víc než dost kulturních zážitků. Mauricius, Réunion a Seychely nabízejí jedinečné spojení přírody, kultury a příjemných chvil."

Mauricius, Réunion a Seychely

Rakousko

Překrásná rakouská krajina kontrastuje s elegantní městskou zástavbou. Jeden den se můžete koupat v horském jezeře a trekovat pod alpskými velikány a příští den se třeba budete toulat úzkými zapadlými uličkami Vídně.

Rakousko

Rakousko

Jižní Amerika – severovýchodní část

Velká cesta za málo peněz Andské vrcholky, amazonský deštný prales, koloniální města, pláže s běloučkým pískem a bouřlivý noční život - všechny tyto jihoamerické divy tvoří kulisy pro neuvěřitelné zážitky. Inspirující fotografie a nová kapitola s navrženými trasami vám pomohou naplánovat skvělou cestu. Poznejte se svým rozpočtem, ať je jakýkoliv, co nejvíc. Zjistili jsme to nejvýhodnější pro každý rozpočet a cestu si tedy můžete naplánovat přesně podle požadavků. Zcela nové trasy mimo vyšlapané stezky. Sestaveno autory žijícími v Jižní Americe. Množství aktivit, jako jsou trekking, rafting a surfing. Zažijte na vlastní kůži Brazílii, Ekvádor, Francouzskou Guyanu, Guyanu, Kolumbii, Surinam i Venezuelu.

Jižní Amerika - severovýchodní část

Severoitalská jezera

„Cestovatele, kteří zavítají do severoitalské jezerní oblasti, přivítá téměř středomořský výtrysk barev: zahrady plné kamélií, oleandrů a palem lemující blankytně modrá jezera. Nelze nepodlehnout.“

Severoitalská jezera

Benátky a Benátsko

V tomto plovoucím městě mramorových paláců se italský sen stává skutečností. Proplouvejte proslulými benátskými kanály, nechte se okouzlit šarmem operních div a na nezapomenutelné město si připijte sklenkou šumivého prosecca.

Benátky a Benátsko


Průvodce si můžete zakoupit na www.svojtka.cz


11.08.2014, Vendula Pudelková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Seš pankáč? Pak jed do Indie, ať poznáš,co je ztělesnění punku!