HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Nový průvodce Rough Guides Španělskem

Nový celobarevný průvodce Španělskem najdete od září na pultech knihkupectví. Oceníte hlavně lepší přehlednost, doporučené trasy a celobarvené mapy.Rozmanitá a oblíbená země na jihu Evropy si jistě zaslouží již druhé vydání turistického průvodce z oblíbené řady Rough Guides. Kniha láká na místní slavnosti, nádhernou přírodu, srdečné lidi i krásné pláže.

Průvodce Španělskem je rozdělen do třinácti přehledně uspořádaných kapitol přibližně odpovídajících administrativnímu členění země. Úvodní část nabízí základní seznámení se zemí a také tipy na místa, která byste si rozhodně neměli nechat ujít. Ve všeobecných informacích se dozvíte mnoho užitečného o možnostech cestování, ubytování a stravování, ale také místních zvycích a regionálních odlišnostech.

V místopisné části najdete detailní popisy jednotlivých oblastí — získáte zde cenné informace o velkých městech s přehledem hlavních památek a turistických atrakcí i o malých vesničkách ležících mimo obvykle navštěvované trasy. Nechybí seznamy ubytovacích a stravovacích zařízení pro náročné i spořivé turisty s adresami, aktuálními telefonními čísly a stručným hodnocením. Samozřejmostí jsou informace o dopravě a dalších důležitých kontaktech.

Průvodce Španelskem

Foto: Nakladatelství Jota


Knihu můžete zakoupit na www.jota.cz.


23.09.2013, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Chcete zažít pravý pohřeb? Jeďte do Indie do Varanasi.
Sponzorováno