HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Noví průvodci z řady Lonely Planet: Španělsko, Island, Švýcarsko

Opět vám přinášíme novinky mezi knižními cestovatelskými průvodci!Severní a Jižní Španělsko

Krásná a temeperamentní země na jihu Evropy je natolik zajímavá, že se vydavatelé průvodců Lonely Planet rozhodli věnovat jí hned dva knižní průvodce. V knize Jižní Španělsko najdete doporučení na krásné pláže, mapky andaluských měst, tipy na festivaly i výlety do přírody. V Severním Španělsku objevíte naopak Pyreneje, Picos de Europa nebo útesy u Atlantiku. Jedete-li do Španělska, rozhdoně nezapomeňte některého z těchto podrobných průvodců.

Severní Španělsko

Jižní Španělsko

Švýcarsko

"Nevšímejte si jen sametové čokolády, kukačkových hodin a jódlování - současné Švýcarsko, země čtyř jazyků, je zemí báječného cestování a božských zkušeností," uvádějí autoři průvodce po Švýcarsku. Pro své čtenáře doslova vyzobali ty největší krásy země. Najdete tady třeba 9 dokonale popsaných treků nebo 14 známých a krásných jezer.

Švýcarsko

Island

Mezi poslední novinky průvodců Lonely Planet patří Island. Země plná gejzírů, hor, papuchálků, větru a jedinečné přírody. Ani tady průvodci nezapomněli na tipy na pěší výlety, hotely i outdoorové aktivity.

Island


Průvodce můžete zakoupti na www.svojtka.cz.


22.08.2013, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Dobrá cena existuje, ale ne pro nakupujícího.
Sponzorováno