HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Zajímavé tipy z KIWI světa map a průvodců

Chystáte-li se na cesty a sháníte podrobné mapy, aktuální průvodce nebo jen poutavé cestopisy, rozhodně zavítejte na stránky www.MapyKiwi.cz, kde najdete více než 17 000 map a průvodců z celého světa. Pojďte se podívat na pár tipů.1. Jordánský adrenalin

Pokud se chystáte do Jordánska, rozhodně si nezapomeňte pořídit průvodce Jordanien Dead Sea Rift canyoning, trekking. Najdete v něm 68 navržených cest, od jednoho až po 6 dnů, 12 canyoningových cest, 35 podrobných trekových map. Podrobné informace, rady, bezpečnost, ubytování, popisy flóry i fauny.

2. Jihovýchodní Asie

Nové vydání průvodce Vietnam, Cambodia, Laos & Northern Thailand je člěněný klasicky po oblastech. Obsahuje praktická doporučení, jak se dostat do oblasti, kde se ubytovat, najíst, nakupovat, aktualizované ceny. Najdete zde, ale i něco o historii, kultuře, náboženství, popis památek a turisticky zajímavých cílů.

3. Turistika ve Španělsku

Podrobné popisy 55 túr po španělských horách, od Pyrenejí po Gibraltar najdete v průvodci Hory Španělska. Jedinečný průvodce pro treking, VHT, cykloturistiku je psaný pro českého baťůžkáře a turistu. Každá z túr je nejprve stručně charakterizována, je nastíněna její náročnost a popsáno výchozí místo túry včetně možností, jak se k němu dopravit. Nechybí ani seznam horských chat po cestě a čas přechodu. Samotný popis cesty je prokládán informacemi o zajímavých místech, důležitých orientačních bodech.

4. Trekování v Peru

Na cestu do Peru se vybavte mapou Cordillera Blanca-Nord, což je jednostranná turistická mapa od rakouského výrobce vhodná pro treky. Velmi přehledná mapa znázorňující především reliéf území, hlavní orientační body a cesty.


KiwiKnihkupectví Kiwi začalo svojí činnost v roce 1993. Již od počátku se výhradně specializovalo na prodej turistické literatury. Spolu se zvýšeným společenským zájmem o turistiku a cestování rozvíjel se i záběr a nabídka obchodu. Z původních 100 titulů vzrostl postupně katalog na současných 17 587, které si můžete zakoupit na www.MapyKiwi.cz.

 


03.05.2013, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Co v mládí procestuješ, ve stáří můžeš znova.