HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

RADY NA CESTU

POSLEDNÍ DISKUSE

Horské výstupy – Na kole po evropských velehorách

Jste-li vášniví cyklisti a snažíte se hledat ty nejkrásnější trasy nejen u nás, ale i v Evropě, nesmí ve vaší knihovničce chybět tahle jedinečná publikace.Specializovaná příručka Horské výstupy je "biblí" nejen pro znalce historie a mystiky cyklistických výstupů, ale i pro všechny, kteří chtějí dobýt takové giganty, jako jsou Tourmalet nebo Galibier. Jejím cílem je vás pomocí informativních textů a mnoha barevných emotivních fotografií seznámit s charakteristickými rysy a zvláštnostmi 50 nejlepších a nejznámějších evropských cyklistických tras z hlediska obtížnosti, estetických a dalších měřítek, a to od 78 metrů vysokého Koppenberu až po obří Picco de Veleta ve španělském pohoří Sierra Nevada, ležícího ve výšce 3384 m.

Všechny zachycené výstupy jsou jedinečné z různých důvodů a názory na obtížnost a krásu jsou vždy velmi subjektivní. Proto jsme trasy v této knize klasifikovali podle jediného možného měřítka, a to podle výšky, do které se zdvihají nad krajinou. Dejte se zlákat a přejděte imaginární most vedoucí do magického království, kde sice nenajdete draky nebo čarodějnice, ale kola dotýkající se klikatých cest ve výškách, a vydejte se na horské výstupy, které vám budou působit jen čirou radost.

Horské výstupy


Knihu můžete zakoupit na www.svojtka.cz.


20.02.2013, Kateřina Petríková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nic neotevře oči tak, jako cestování.
Sponzorováno