HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

První Horskou výzvu v Jeseníkách si užijí jak závodníci, tak rodiny s dětmi!

První Horskou výzvu v Jeseníkách si užijí jak závodníci, tak rodiny s dětmi!

Největší běžecká akce v Jeseníkách, Rock Point – Horská výzva 2015 startuje v Koutech nad Desnou již za necelé 2 týdny! Na start závodu, který je rozdělen dle obtížností na trasy LONG, HALF, SHORT a nově také Pochod s Mixitkou by se mělo podle předpokladů postavit více než tisíc běžců a chodců z celé ČR!

Plakát Horská výzva Jeseníky

Účast letošního ročníku Jesenického závodu tak opět o něco stoupla a z předběžných registrací to vypadá, že by se mělo jednat o doposud nejmasovější „výzvu“! Registrace do všech závodů bude v den startu umožněna také předem neregistrovaných dvojicím, což může účast ještě dále navýšit!“nechal se slyšet ředitel závodu – Pavel Zitta.

Závodníci se tak mohou těšit ne jen na skvělou atmosféru na startu, spoustu zážitků a setkání na trati, ale také na řádný pořadatelský servis, který zajistí, aby se mohl každý vypravit na trať na lehko, s čistou hlavou a závod si tak pořádně užít!

Zvyšující úroveň závodu se snaží pořadatelé řešit vylepšením na všech frontách:

Možnost občerstvit se, či odpočinout si tak bude před startem jak v místním bistru, pizzerii, baru Lyžárna, či vyhřívaném registračním stanu. Závodníci si také budou moci nechat za zvýhodněné ceny „zatejpovat“ svaly, či vazy a předejít tak zranění na trati, či si nechat diagnostikovat došlap při běhu a chůzi.

Závod dále nabídne tak jako každoročně elektronické měření časů s on-line přenosem, kvalitní zaznačení trasy v rámci eko-projektu Green Way i bohaté občerstvení na trati, které bude zahrnovat jak teplou polévku a čaj, tak sladké i slané pečivo, ovoce, čokoládu, či energetický nápoj.

Nově pořadatelé cílí také na širokou veřejnost a rodiny s dětmi. Pro ty, co se rádi projdou po kopcích, ale nepotřebují závodit se připravuje v rámci celého seriálu a v Jeseníkách tedy zrovna tak nesoutěžní „Pochod s Mixitkou“, který odstartuje na obdobné trase jako v případě závodu Short v sobotu v 10:15hod. a bude měřit 13km. Registrovat se do tohoto pochodu bude možné i jako jednotlivec na místě v den startu pochodu!

V cíli bude na závodníky v průběhu soboty čekat teplé občerstvení a bohatý hudební program, který odstartuje ve 12:00hod. Při něm vstoupí kapely A.M.Úlet, Blues Session, či Joan Jett & The Blackhearts tribute. Aby se při vystoupení kapel zabavily i vaše dítka bude zajištěno trampolínou, která bude volně v areálu startu a cíle k dispozici!

Vyvrcholením sobotního odpoledne pak bude vyhlášení závodu, to proběhne v 16:00hod.a ti nejlepší se mohou těšit jak na pamětní medaile, tak zajímavé ceny od firem Rock Point, Inov8, Red Bull, Svět běhu, pánského časopisu Esquire, či fyzioterapeuta Mgr.Frány!

Více informací o všech závodech i možnostech registrace na místě získáte na webu www.horskavyzva.cz v sekci „Propozice“😉

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: