Prožijte na Maledivách dovolenou snů s CK Go2

Prožijte na Maledivách dovolenou snů s CK Go2

Láká vás exotická dovolená na Maledivách? Vydejte se tam se specialisty z cestovní kanceláře Go2! Užijete si koupání na krásných plážích, poznáte místní kulturu a prozkoumáte ostrovy i okolí.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu vAustrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta. Česky hovořící delegát na Maledivách.

Na programu zájezdů si v CK Go2 dávají opravdu záležet, je v něm obsaženo poznávání i odpočinek tak, aby si klienti svou dovolenou užili na maximum. Kromě zajištění kvalitního a ověřeného ubytování a sestavení itineráře cesty vám pomohou také s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařídí na cestu potřebné pojištění. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře. S těmito specialisty bude dovolená Maledivy dovolená vašich snů!

Chcete stihnout krásy Malediv, ale po cestě zpět poznat i Dubaj? Vyberte si zájezd Maledivy a Dubaj! Čeká vás kombinace pobytové a poznávací dovolené zaměřené na zážitky. Užijtete si relaxaci na bělostných plážích exotických Malediv s možností šnorchlování, masáží, výletů na obydlené ostrovy a sportovní aktivity nabízené resorty. V druhé části dovolené se zastavíte v Dubaji, kde se vydáte do Arabské pouště za úchvatným západem slunce spojeným s romantickou večeří v pouštím beduínském kempu. Prohlédne si historickou část Dubaje s trhem koření a se zlatem.

Zajímá vás nedaleký ostrov Srí Lanka? Zkombinujte poznávání na zájezdu Srí Lanka a Maledivy! První dny si odpočinete na písečné pláži jižního pobřeží Srí Lanky. Vydáte se na safari do národního parku Yala a na vysočinu s malebnými čajovými plantážemi a vodopády. Prohlédnete si nádherné jeskynní chrámy v Dambulle a vystoupíte na tajemnou skalní pevnost Sigiriyu obklopenou královskými zahradami. Zavítáte do královského města Kandy s unikátním Chrámem Buddhova zubu. Navštívíte také zahradu koření. Na závěr dovolené Vás čeká odpočinek na bělostných plážích na Maledivách.

Chcete si především odpočinout a milujete šnorchlování? Doporučujeme zájezd THULHAGIRI ISLAND RESORT ****! Thulhagiri Island resort je krásný malý resort pro ty, kteří hledají především klid a intimitu malého ostrova. Thulhagiri obklopují bělostné pláže, tyrkysová laguna a nádherný korálový útes pro šnorchlování. Ubytování je možné v plážových nebo ve vodních vilách. Thulhagiri Island resort se nachází na ostrově o velikosti 200×160 metrů na atolu Severní Malé 13km od letiště.

Go2

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: