Profil: CK INGOL

Profil: CK INGOL

Shrnutí: Již 20 let realizují rybářské a turistické zájezdy do Mongolska. Mají v zemi vlastní kempy a personál, mluvící i česky.

Kam jezdí: Disponují sice jen jedinou destinací, ale jejich znalosti a zkušenosti jsou díky tomu na opravdu vysoké úrovni. Pokud tedy chcete poznat Mongolsko opravdu dokonale, jste na správné adrese.

Jakým stylem jezdí: Organizované skupiny, individuální pobyty, osm i osmnáct dní. V cestovní kanceláři Ingol dokáži zorganizovat opravdu všechno přesně podle vašich představ. Největší výhodou jsou vlastní kempy v přírodě.

Co umí nejlépe: Pro rybáře vybudovali kempy na nejlepších místech pro lov Taimenů, štik, Lipanů a mnohých dalších ryb. Pro turisty vytvořili kombinaci 8 programů s možností individuální úpravy pro cestování na nejzajímavější místa Mongolska s důrazem na poznání nedotčené přírody, kterou nenajdete již jinde na světě.

Specialita: Rybářské zájezdy do odlehlých koutů Mongolska.

Počet klientů: stovky ročně

Náš pocit: Pokud bychom se chystali za mongolskou divočinou, rozhodně poprosím CK INGOL o zájezd na míru.

Sídlo: Zlín

Web: http://www.ingol.cz

Jakou máte zkušenost s CK INGOL vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: