Procestujte Kolumbii, zatím neobjevenou cestovatelskou perlu, se specialisty z CK doJIŽNÍAMERIKY.cz!

Procestujte Kolumbii, zatím neobjevenou cestovatelskou perlu, se specialisty z CK doJIŽNÍAMERIKY.cz!

Kolumbii turisté teprve pomalu objevují. Nabízí neuvěřitelně krásnou přírodu, přátelské obyvatele a služby i bezpečnost na překvapivě vysoké úrovni.

Cestovní kancelář doJIŽNÍAMERIKY.cz založil Honza Brotánek po tom, co po Jižní Americe několik let sám cestoval. Někteří jeho další kolegové tam pravidelně jezdí i více než 20 let. CK doJIŽNÍAMERIKY.cz jezdí s oblibou na místa, která zatím většina turistů nenavštěvuje. Na některá z nich se nedostanete s žádnou jinou cestovní kanceláří v ČR. A právě proto můžete zažít tu pravou Kolumbii!

Zkušení průvodci se před cestou i během cesty každému členovi výpravy osobně věnují. Průvodci ochotně vyjdou vstříc s individuální úpravou programu, bude-li to v jejich možnostech. Spokojenost klientů je jejich absolutní prioritou. Mnohé cestovní kanceláře se v Jižní Americe většinou omezují na návštěvu hlavních turistických cílůCK doJIŽNÍAMERIKY.cz nabízí jedinečné programy připravené znalci Jižní Ameriky.

Kolumbii turisté teprve pomalu objevují. Nabízí neuvěřitelně krásnou přírodupřátelské obyvatele a služby i bezpečnost na překvapivě vysoké úrovni. V Kolumbii můžete s CK doJIŽNÍAMERIKY.cz zažít úžasný program – začít třeba v Amazonii, navštívit region kávových plantáží (Zona Cafetera) a Valle de Cocora, archeologická naleziště (např. San Agustín) nebo poušť a její milé obyvatele indiány Wayúu na polostrově La Guajira. Můžete se podívat i do hor a na venkov. Cestu je možné zakončit třeba ve městě Cartagena a koupáním na nějaké z karibských pláží. Lahůdkou pro milovníky krásných pláží a přírody jsou vesničky Sapzurro a Capurganá i ostrov San Andrés.

CK doJIŽNÍAMERIKY.cz nabízí unikátní možnost poznat Jižní Ameriku jinak než s běžným zájezdem. Organizuje dva typy cest – cesty na míru pro 4 a více osobspolečné cesty s předem připraveným programem, na které se mohou přihlásit i jednotlivci. Dále zprostředkovávají pobyty v Amazoniicesty na Galapágyjazykové pobyty a další služby v Jižní Americe.

Chcete se podívat do největšího deštného pralesa na světě? Vydejte se do Amazonie! V Kolumbii můžete navštívit například Amazonii v okolí oblasti Leticia, přímo u největší řeky světa Amazonky. CK doJIŽNÍAMERIKY.cz umí zorganizovat zájezd pro všechny typy cestovatelů. Vybírat můžete od komfortních pobytů v amazonských „lodžích“ po výpravy s domorodými průvodci.

Chcete důkladně poznat to nejlepší z Kolumbie? Vyberte si zájezd Kolumbie – to nejlepší 2019! Kromě přírody a venkova zamíříte i do dvou velkých měst – Cartagena a Bogotá. Poznáte rozmanitost Kolumbie, prales, zelené svahy And, vysoké hory, pobřeží i poušť! U tohoto zájezdu je i možnost prodloužení o 4denní trek ke Ztracenému městu (Ciudad Perdida).

CK dojizniameriky.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: