Procestujte Jižní Ameriku s cestovní kanceláří doJIŽNÍAMERIKY.cz

Procestujte Jižní Ameriku s cestovní kanceláří doJIŽNÍAMERIKY.cz

Cestovní kancelář doJIŽNÍAMERIKY.cz nabízí možnosti, jak poznat tento kontinent i jinak, než na klasických zájezdech. Organizují předem připravené zájezdy pro skupinky, kam se mohou hlásit jednotlivci či rodiny, ale také cesty na míru už pro skupiny od 4 osob. Nejčastěji jezdí do Peru, Ekvádoru, Bolívie Kolumbie a také do Patagonie.

CK jezdí s oblibou i na místa, která zatím většina turistů nenavštěvuje. Zakladatel společnosti Honza Brotánek strávil cestováním po Jižní Americe více než tři roky a někteří další kolegové tam pravidelně jezdí i více než 20 let. Velký důraz je kladen na průvodce – znalce místního prostředí, řada z v Jižní Americe nějakou dobu žila.

S CK doJIŽNÍAMERIKY.cz cestujete v malých skupinkách – většinou po osmi spolucestujících. Cesta probíhá v uvolněné přátelské atmosféře. Díky velkému zájmu a malé kapacitě zájezdy nemusí rušit. Zájezd se  koná i v maličké skupince!

CK doJIŽNÍAMERIKY.cz pomáhá individuálním cestovatelům zařídit pobyty v Amazonii, plavby na Galapágách, jazykové kurzy a řadu dalších služeb zejména v Peru.

CK doJIŽNÍAMERIKY.cz se řídí heslem, že bezpečnost a vaše zdraví jsou základem úspěšné cesty. Díky místním kontaktům mají dokonalý přehled o aktuální situaci v navštěvovaných oblastech. Dělají maximum pro to, aby se vyhnuli nepříjemným situacím (stávky, nepokoje, krádeže…).

Cestovní kancelář respektuje místní, jejich zvyky a způsob života. Dávají přednost spolupráci s místními agenturami a hotýlky před službami nadnárodních společností. Snaží se také chránit přírodu, pomáhat místním  a zanechat po sobě co nejmenší stopu.

Láká vás Amazonie, aktivní sopky a jezera v kráterech Cuicocha a Quilotoa nebo souostroví Galapágy? Vydejte se na jaře do Ekvádoru s průvodcem Honzou!

Chcete raději strávit noc v místní rodině na ostrově na jezeru Titicaca, prozkoumat Machu Picchu, poznat města Lima, Arequipa a Cuzco a prohlédnout si obrazce na planině Nazca a strávit několik dní v typické vesničce v údolí Colca? Vydejte se na jeden z mnoha termínů populární cesty po Peru s možností prodloužení o návštěvu Amazonie .

Rádi byste viděli světoznámý ledovec Perito Moreno, NP Torres del Paine, pozorovali tučňáky patagonské, lachtany a plameňáky, navštívili Ohňovou zem a podnikli treky v Andách? Vydejte se na jaře doPatagonie s cestovatelem a spisovatelem Martinem Mykiskou!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: