Procestujte jihovýchodní Asii s CK Viva Travel

Procestujte jihovýchodní Asii s CK Viva Travel

Jihovýchodní Asie je cestovatelsky velmi vděčná. Kromě relativně bezpečného a stabilního prostředí, usměvavých a milých lidí a skoro záruky teplého a hezkého počasí vás zde čeká také spousta starobylých nejen náboženských památek, výborná kuchyně a spousta různorodých zážitků. Hodí se navíc na cesty s celou rodinou a odborníci z Viva Travel vám pomohou naplánovat nezapomenutelnou dovolenou.

CK Viva Travel je specializovaná cestovní kancelář na Asii. Přivítá vás rodinnou atmosférou, vybírat můžete mezi zájezdy s průvodci a dovolenou na míru. Téměř všechny země Asie osobně procestovali a tyto úžasné cesty připravují od roku 2009 i pro ostatní.

S nabízenými krajinami jihovýchodní Asie mají všichni průvodci bohaté zkušenosti. Jejich cesty jsou komfortní a dobrodružné najednou. CK Viva Travel navíc zaručuje osobní přístup a atmosféru rodinného typu.

Cesty přesně podle vašich přání

CK Viva Travel jsou specialisté na opravdovou dovolenou na míru. Můžete si vybrat jeden ze standardních zájezdů anebo s vámi připraví cestu přesně dle vašich představ. Nezáleží na tom, zda vám stačí motel nebo hledáte exkluzivní resort. Znají místa, která nenajdete v katalogu, zařadí luxusní privátní resorty, stanování v divočině nebo bezprostřední kontakt s typickými zvířaty. Asii znají velmi dobře. Celý svět je plný neskutečných míst a nepoznaných koutů, která čekají, až je objevíte a napíšete si svůj vlastní příběh.

Vypravte se do Vietnamu

Poznejte Vietnam s českým průvodcem. Uvidíte největší skvosty země – zakoutí Staré čtvrti v hlavním městě Hanoi, zátoku Ha Long, největší město Vietnamu Ho Chi Minh, plovoucí trhy na tepně jihovýchodní Asie, řece Mekongu. Společné objevování zakončíte zaslouženým relaxem na krásných plážích Mui Ne. Vydejte se objevit severní a jižní Vietnam s ČP.

Chcete zkombinovat Vietnam a jednu z nejvýznamnějších památek jihovýchodní Asie Angkor WatKambodži? Vyberte si zájezd na Legenda Mekongu a mystický Angkor Wat. Z ulic moderního Ho Chi Minhu do srdce delty Mekongu, kde si můžete vychutnat přírodní, kulturní i historické krásy Vietnamu. Na plovoucím trhu poznáte lidi z různých kultur a zjistíte něco o jejich každodenním životě. Řeka Vás pak dovede až k chrámovému komplexu Angkor Wat v Kambodži.

Chcete poznat nejen Vietnam, ale také Thajsko a Kambodžu? Naplánujte si cestu Jihovýchodní Asie: Thajsko, Kambodža, Vietnam. Tyto tři země mají co nabídnou a své kouzlo Vám ukáží během této cesty. Navštívíte mnoho velkolepých chrámů, plovoucích trhů, moderních i starobylých měst a nezapomeneme ani na součásti Světového dědictví UNESCO.

Viva Travel

CK Viva Travel
je specializovaná cestovní kancelář na Asii. Přivítá vás rodinnou atmosférou, vybírat můžete mezi zájezdy s průvodci a dovolenou na míru. Téměř všechny země Asie osobně procestovali a tyto úžasné cesty připravují od roku 2009 i pro ostatní. S nabízenými krajinami jihovýchodní Asie mají všichni průvodci bohaté zkušenosti. Jejich cesty jsou komfortní a dobrodružné najednou. CK Viva Travel navíc zaručuje osobní přístup a atmosféru rodinného typu. Vyberte si zájezdy jihovýchodní Asie!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: