HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Procestujte Japonsko s cestovní kanceláří Go2

Procestujte Japonsko s cestovní kanceláří Go2

Chcete zažít více, než jen klasickou dovolenou v Japonsku? Chcete navštívit ty nejznámější památky, spatřit na vlastní oči sopku Fudži, ochutnat sushi v jeho domovině ale také se třeba zúčastnit tréninku zápasníků sumo? Vydejte se do Japonska se specialisty na tuto dstinaci – cestovní kanceláří Go2.

Díky dlouholetým zkušenostem průvodců a detailním znalostem Japonska Vám zprostředkuji nezapomenutelný zážitek. K dispozici budete mít místního českého delegáta. Poznejte tisíciletou kulturu, kde se mísí silné tradice s modernou. Čekají Vás ty nejlepší speciality japonské kuchyně a v uličkách vyhlášených čtvrtí spatříte pravou gejšu v tradičním kimonu.

Pokud plánujete cestu do Japonska, nepodceňte přípravu. Zjistěte si dostatečně dopředu, jaká očkování byste měli podstoupit, co si zabalit s sebou, ve kterém období je nejlepší vyrazit, a také třeba to, jak správně používat čínské hůlku při jídle. Vše potřebné se dozvíte na webových stránkách CK Go2 v sekci Užitečné rady.

Chcete vidět z Japonska to nejdůležitější a nejznámější? Vydejte se na Velkou cestu Japonskem! Okuste život v moderní metropoli Tokio se slavným městem slunečního jasu Nikko, projděte se na úpatí sopky Fudži, nebopotkejte gejši v historickém Kjótu. Navštivte slavnou Hirošimu a posvátný ostrov Mijadžimas plovoucí bránou Tóri. Na konci pobytu Vás čeká město gurmánů – Ósaka.

Zajímá vás japonská kultura? Vydejte se na zájezd Za japonskými samuraji! Poznejte ostrov Honšú. Směsici vyspělých technologií, nádherné přírody a jedinečných památek. Přivítá Vás Tokio svým moderním stylem života, u nedaleké hory Fudži budete obdivovat přírodní scenérie. Tradiční Kjóto, nabité památkami UNESCO, okouzlí každého návštěvníka a v gurmánské Ósace ochutnáte to nejlepší sushi z celého Japonska.

Chcete zažít pravou japonskou exotiku a navštívit místní pláže? Vydejte se na zájezd Exotické Japonsko a pláže. Procestujte a poznejte celé Japonsko během 8 dní. Dovolenou odstartujete v Tokiu, jednom z největších měst světa zaplaveném neóny a mrakodrapy, které pulsuje rušným životem až pozdě do noci. V historickém Kjótu nabitém památkami UNESCO můžete obdivovat jedinečné stavby japonské architektury. Poté se přemístíte na souostroví Okinawa, kde budete odpočívat v pravém tropickém ráji s nádhernými plážemi a křišt’álově čistou vodou.

Japonsko je unikátní také svou přírodou. Přírodu Japonska s CK Go2 můžete objevit také! Z hlavního města Tokia se vydáte k posvátné hoře Fudži a poté šinkazenem do olympijského Nagana. Navštívíte lázně Jamanouči, kde budete pozorovat koupající se sněžné opice. Prozkoumáte malebnou japonskou vesnici Širakawa-go a závěrem Vás čeká památkami proslavené Kjóto a čtvrť pravých japonských gejš – Gion

Cestovní kancelář GO2

Poznejte krásy Japonska s odborníky z CK Go2Dovolená Japonsko na míru je naší doménou. Zažijte Japonsko spojené se zážitky a poznáním místní kultury a životního stylu. Velkou výhodou je také český delegát přímo na místě. Vyberte si své oblíbené Zájezdy Japonsko.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: