Procestujte Írán s odborníky z CK Good Places

Procestujte Írán s odborníky z CK Good Places

Chcete zažít více, než jen klasickou dovolenou? Vydejte se do Íránu. I když možná spousta lidí vnímá tuto zemi jako nebezpečnou, najdete v ní spoustu historických památek a velmi pohostinné lidi. Netroufáte si po Íránu cestovat sami, ale nechcete jet ani s organizovaným zájezdem? Individuální dovolená s průvodcem, přímo vám na míru, je doménou odborníků z CK Good Places!

Vydejte se do Íránu individuálně s místním průvodcem. Užijte si tuto nádhernou zemi vlastním tempem a s vlastním programem. Odborníci z CK Good Places s vámi připraví plán vaší cesty přesně podle vašich představ. Zařídí nejvýhodnější letenku a můžete vyrazit.

Na letišti v Teheránu Vás pak už vyzvedne přímo jejich domluvený místní průvodce a provede vás svou zemí podle stanovené trasy. Nemusíte řešit, odkud jede autobus, kde budete spát, kde je jaká památka, to vše zařídí Váš místní průvodce. A přesto nejedete se skupinou ostatních Čechů a můžete si vychutnat Írán jako žádný jiný turista, protože s íránskými kolegy poznáte íránský život zevnitř, dozvíte se o tom jak se v Íránu doopravdy žije a podíváte se na místa, která byste normálně minuli nebo byste se na ně třeba i báli.

Nikdo také nezná ceny na bazaru lépe než místní – užijete si to pravé smlouvání na bazaru! Svou cestou dáte také pracovní příležitost některému z místních průvodců. CK Good Places se snaží využívat co nejvíce místních služeb a tím podporovat íránské obchodníky. Dovolenou na míru s odborníky z CK Good Places si můžete sjednat přímo na webových stránkách cestovní kanceláře.

Máte rádi společnost a chtěli byste se připojit k některé z větších výprav?  Připojte se k některé z naplánovaných cest. Poznejte ty největší historické perly Íránské islámské republiky. objevte perskou historii.

Írán ale nejsou jenom úchvatné památky z průběhu několikatisícileté historie nebo tajemní ayotalláhové dneška. Jsou to i nomádské kmeny, ženoucí svá stáda koz a ovcí přes stepi a horské průsmyky, kouzelné babičky v prastarých pouštních oázách s lány pomerančovníků a zástupy velbloudů, směs afroíránských kultur a exotické přírody na ostrově Qešm v Perském zálivu nebo veselí kurdové v malebných horských vesničkách. Vydejte se na putování íránským venkovem!

Máte rádi hory? Zažijte výstup na bájný Ararat a na Damavand, nejvyšší horu Íránu. Během cesty budete mít možnost zdolat oba tyto mýty opředené vrcholy. Damavand (5671m) je nejvyšší hora nejen Íránu, ale i Eurasie od Portugalska až po Afghánistán a zároveň nejvyšší sopka Asie. Výstupy nejsou technicky náročné, fyzicky by měly být v možnostech každého horala, zvyklého  chodit po vysokých horách. Cestu je možné prodloužit a poznat nejkrásnější místa Íránu – Šíráz, Persepolis a Isfahán.

Good Places

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: