Procestujte Indonésii s cestovní kanceláří Go2!

Procestujte Indonésii s cestovní kanceláří Go2!

Chcete zažít více, než jen klasickou dovolenou na Bali v luxusním resortu? Chcete navštívit ty nejznámější památky, spatřit na vlastní oči indonéské sopky, pozorovat orangutany a jít na trek do pralesa? Vydejte se do Indonésie se specialisty na tuto destinaci – cestovní kanceláří Go2.

Láká vás Bali nebo Indonésie? Hledáte něco víc než dovolenou vyplněnou opalováním? Jejich specialitou jsou originální a finančně dostupné programy na Bali a v Indonésii. V nabídce najdete jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udržet svůj rozpočet na uzdě. Spojte poznávání exotické přírody a kultury s relaxem na plážích. Navštivte ostrov Bali zalitý sluncem, radostí a pohodou.

Průvodci CK žijí dlouhodobě v Indonésii a vyznají se tu jako místní, takže vám dokáží se vším poradit. Na dovolené nebudete jen ležet na pláži, ale v mírném tempu navštívíte několik vybraných míst. Tento typ zájezdů na Bali umožňuje poznat celou řadu zajímavých míst a přitom si dopřát plnohodnotný odpočinek v exotickém prostředí. Go2Indonesia klade důraz na opravdové zážitky.

Chcete poznat co nejvíce a to nejzznámější? Vydejte se na dobrodružnou cestu za tím nejlepším na ostrovech Bali, Jáva a Sumatra. Začnete relaxem na jižních plážích Bali, poté se přesunete do vnitrozemí, abyste se lépe seznámili s exotickou balijskou kulturou. Dále vás čeká návštěva oblasti NP Taman Nasional Bali Barat, který nám nabídne jednu z nejkrásnějších podmořských faun. Na Jávě vystoupíte na sopku, kde se do dnes těží síra tradičním způsobem. Na závěr přeletíte na ostrov Sumatra, kde nás čeká trekking v sumaterském pralese a zážitkové koupání slonů sumaterských. Celý program v doprovodu zkušeného českého průvodce.

Láká vás výet na menší ostrovy, kam toik turistů nejezdí? Prozkoumejte ostrovy Bali, Flores, Komodo a Rinča. Začnete na Bali, kde se seznámíte s exotickou kulturou místních hinduistů, projdete se rýžovými poli a ochutnáte typickou cibetkovou kávu. Poté se vydáte na ostrov Flores, kde vás čeká cesta plná zážitků – plavba soukromou lodí za komodským drakem na ostrovy Komodo a Rinča, šnorchlování s velkými mantami, koupání v kráteru sopky, barevná jezera na sopce a výstup k vulkánu Kelimutu. Celý program bude opět v doprovodu zkušeného českého průvodce.

Chcete si v Indonésii hlavně odpočinout a věnovat se józe? Bude se vám líbit zájezd Cesta za sebepoznáním! Kromě jógování, meditací a zdravého životního stylu v podobě organické stravy, je připraven rozmanitý program, který nám umožní poznat krásná místa, kulturu a život místních lidí. Navštívíme i jogové centrum, kde si jógu vyzkoušíme pod vedením balijského cvičitele. Cesta jógy spočívá v rozpletení vrozených lidských selhání, která lze jednoduše popsat jako neschopnost připustit si spokojenost.

Cestovní kancelář GO2

Poznejte krásy Indonésie s odborníky z CK Go2! Dovolená Indonésie na míru je naší doménou. Zažijte Indonésii spojenou se zážitky a poznáním místní kultury a životního stylu. Navštivte exotický ostrov Bali. Velkou výhodou je také český delegát přímo na místě. Vyberte si své oblíbené Zájezdy Indonésie a Zájezdy Bali.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: