HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Překližka cup pokračuje v Kladrubech

Překližka cup pokračuje v Kladrubech

Další dílek seriálu dětských lezeckých závodů Rock Point Překližka Cup přibude 8. června v Kladrubech. Pod názvem Kladrubský expres se nemůže ukrývat nic jiného než závody na rychlost.

Tělocvična základní školy v Kladrubech na Tachovsku bude hostit 8. ročník v lezení na rychlost na umělé stěně. Přihlašovat se můžete na www.preklizkacup.cz, případně v případě nenaplnění kategorie (maximálně 15 účastníků) i na místě.

Mladí lezci a lezkyně budou rozděleni do 4 věkových kategorií: roky narození 1998-9, 2000-1, 2002-3 a 2004 a mladší. Výsledky se započítají to celkového hodnocení letošního ročníku Rock Point Překližka cupu.

V sobotu 8. června začne registrace závodníků od 8:45, závod v 9:30 a finále ve 12:30.

Rock Point, jako generální partner „Překližky“, připravil pro nejlepší zajímavé věcné ceny.

A jaký byl Májový Open Cup, předchozí díl „Překližky“

Vyjde? Nevyjde? Řeč je o počasí, na kterém zejména závisí úspěšnost Májového Open Cupu v lezení na obtížnost. 7. ročník Rock Point Překližka Cupu v lezecké všestrannosti mládeže pokračoval letošním druhým závodem na venkovní horolezecké stěně DDM Stříbro. Závod se konal v neděli 19. května a nejen pěkné počasí, ale i účast 64 nadějných závodníků, byly zárukou opravdu kvalitních výkonů.

Závod samotný probíhal jako obvykle, to znamená dvě kvalifikační a jedna finálová cesta. I přesto, že se rok od roku zvyšuje náročnost kvalifikačních i finálových cest, muselo také tentokrát dojít k „rozlézání“. Někteří finalisté dokázali pokořit i tu nejnáročnější cestu, která byla na stěně připravena. Každý takový výkon byl po zásluze odměněn potleskem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: