Pravidelné cestovatelské a outdoorové přednášky v Klubu cestovatelů začínají již v září!

<strong>Pravidelné cestovatelské a outdoorové přednášky v&nbsp;Klubu cestovatelů začínají již v září!</strong>

Již 27. září máte možnost přijít na první přednášku do Klubu cestovatelů. Pravidelně pak v programu budou vždy v úterý a čtvrtek, výjimečně i v dalších dnech. Přednášky začínají vždy od 19:30 a bonusem je, že v Klubu cestovatelů je libanonská restaurace, takže můžete přímo na místě ochutnat vůni dálek a spolu s přáteli se výborně navečeřet.

„Rádi bychom pro návštěvníky zajistili pravidelný program, který nabídne nejen klasické cestovatelské přednášky, ale i ty outdoorové. V poslední době jsme zaznamenali velký boom a zájem o dálkové treky, takže v programu nejdete i povídání o nich. Kromě známé Stezky Českem, která vznikla v době covidu, jde také o klasické evropské treky jako je Svatojakubská cesta, přechod francouzských Alp, ale i ty méně známé jako cesta Sv. Olafa“, představuje program manažerka restaurace Michaela Gladišová.

Z jiného soudku bude 1. prosince přednáška známého novináře a vysokoškolského pedagoga Břetislava Turečka o íránské teokracii, kterou autor poznával teoreticky i v terénu, což mu usnadňovala znalost perštiny.

Všechny přednášky probíhají v cestovatelském salonku, kde v pracovní dny najdete prodejnu Knihy na hory, což je bývalá prodejna Kiwi, přesunutá z Jungmannovy ulice.

Celý program prohlédnout a vstupenky zakoupit je možné zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí