HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

PRÁCE V CESTOVÁNÍ

POSLEDNÍ DISKUSE

JUNIOR PRODUCT MANAGER cyklistických zájezdů

CK Adventura (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Praha

Typ úvazku: Plný úvazek

www.adventura.cz

JUNIOR PRODUCT MANAGER cyklistických zájezdů:

Cestovní kancelář Adventura hledá šikovného product managera, kterého nebaví jednotvárná práce, ocení rozmanitost a výměnou za pečlivost a spolehlivost dostane velkou míru samostatnosti a svobody.

Náplň práce:

• Podpora senior managerů - přímá spolupráce na realizaci zájezdů (příprava podkladů pro klienty, rezervace ubytování a dalších služeb) • Vypravování klientů na letišti • Vypravování klientů u odjezdů autobusů u vybraných evropských zájezdů • Zajišťování víz do vybraných zemí • Účast na výstavách a propagačních akcích CK • Provozní administrativa

Nabízíme:

Plný pracovní úvazek • Pružnou pracovní dobu • Zaměstnanecké a cestovatelské výhody • Příjemné pracovní prostředí • Zajímavou a rozmanitou práci • Místo výkonu práce Praha - Vršovice

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou • Aktivní znalost AJ • Preciznost, důslednost a zodpovědnost • Vysoká míra samostatnosti • Odolnost vůči stresu • Dobrá znalost práce s MS Office • Aktivní řidič skupiny B • Časovou flexibilitu • Psaní všemi desetiŽivotopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte e-mailem na adresu: konkurz@adventura.cz nejpozději do 9. 11. 2018.Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Nástup

Kontakt: Jaroslav Lhota konkurz@adventura.cz

18.10.2018,

CESTOVATELSKÝ TWEET

Zivot je sladky a ja niesom diabetik!
Sponzorováno