HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

PRÁCE V CESTOVÁNÍ

POSLEDNÍ DISKUSE

Průvodce po exotice, CK Alvarez

CK Alvarez (Cestovní agentura/kancelář)

Místo práce: Jinde

Typ úvazku: Částečný úvazek, Brigáda, Živnostenský list

www.alvarez.czPrůvodce po exotice: Jižní Amerika, Asie, Afrika

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

Především budeš pečovat o klienty na jejich vysněné dovolené. Budeš řešit agendu spojenou se zájezdem: na místě zajišťovat a rezervovat ubytování, dopravu, prohlídky, stravování atd. Zároveň budeš vykonávat běžnou průvodcovskou činnost a podávat klientům o daných místech odborný výklad – takový, který není jen načtený z Lonely Planet ;-)

Nabízíme:

Nabízíme práci, kterou budeš dělat srdcem a jež vás bude bavit. Můžeš pracovat na dohodu nebo nám cestu vyfakturovat jako živnostník. Budeš mít možnost zájezd sám/sama navrhnout, zpracovat a průvodcovat. Finančně si jistě přijdeš na své a potkáš spoustu skvělých lidí, přátel na celý život. Účast na firemních akcích je pro Tebe zajištěna :-)

Požadujeme:

Hledáme zkušené cestovatele s dobrými nápady, organizačními schopnostmi a uměním zvládat neplánované situace a problémy. Měl/a bys umět klienty zaujmout a strhnout a chtít jim ukázat, jak to funguje jinde na světě. Musíš mít všeobecný přehled a znát jazyky (angličtina, španělština, portugalština, arabština, japonština, čínština, …). Dobrý orientační smysl se také hodí.  Tvoje psychická odolnost, schopnost empatie a asertivita jsou nutným předpokladem stát se skvělým průvodcem. V neposlední řadě bys měl/a mít nějaké zkušenosti s cestováním nebo pobytem v zahraničí.

Nástup Dohodou

Kontakt: Klára Vorlová klara.vorlova@alvarez.cz


22.07.2015,


CESTOVATELSKÝ TWEET

Dle všech existujících statistik v této oblasti v této době nikdy neprší!