Poznejte to pravé Mexiko se specialisty z CK Go2

Poznejte to pravé Mexiko se specialisty z CK Go2

Chcete poznat Mexiko tak, jak to v průvodcích nepíšou, a zároveň se spolehnout na někoho znalého prostředí? Vydejte se do této země s CK Go2, jejich specialisté vám zaručí dokonalé zkušenosti a vysokou úroveň poskytnutých služeb!

V Mexiku si můžete odpočinout na tropických plážích i poznat místní rozmanitou přírodu a kulturu. Vydejte se na exotické ostrovy zalité sluncem a při tom objevte starobylé Mayské pyramidy, koloniální města a nedotčenou přírodu korálového útesu a tropických pralesů.

V CK Go2 si na programu jednotlivých zájezdů dávají velmi záležet – je opravdu detailně propacovaný a vhodně kombinuje odpočinek s poznáváním tak, aby si klienti mohli svou dovolenou co nejvíce užít. Kromě pomoci s výběrem té nejvýhodnější a nejvhodnější letenky vám v CK Go2 sestaví itinerář cesty na míru, zajistí ubytování podle vašich představ a zařídí cestovní pojištění. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udržet svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmostí je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta.

Chcete si užít z Mexika to nejdůležitější a zkombinovat poznávání i s odpočinkem na pláži? Doporučujeme zájezd Mexiko pro každého. Tento cenově nejdostupnější zájezd kombinuje poznávání a odpočinek na pláži. Vydejte se do vnitrozemí za mayskými pyramidami a památkami koloniálních měst a prozkoumejte tropický prales a zároveň si odpočiňte na plážích Karibiku.

Chcete navštívit Yucatán a stát Chiapas? Doporučujeme zájezd To nej z Yucatánu a indiánského státu Chiapas! Vydejte se do vnitrozemí za pyramidami a koloniálními památkami Méridy, s indiány Lakandóny, kteří zde dodnes žijí tradičním způsobem v okolí Palenque, prozkoumejte tropický prales a dopřejte si koupel u vodopádů Misol Há.

Rádi byste viděli od všeho něco? Procestujte Mexiko křížem krážem! Poznejte nejkrásnější místa Mexika. Okolí hlavního města Mexico City, poloostrov Yucatán, indiánský Chiapas a zrelaxujte se na plážích Karibiku. Vydejte se do vnitrozemí za pyramidami a koloniálními památkami, prozkoumejte tropický prales a dopřejte si koupel u vodopádů.

Láká vás kombinace odpočinku na slunné pláži a poznávání unikátních památek Mexika? Zvolte zážitkovou dovolenou nabízející relaxaci i dobrodružství na zájezdu Krásy Yucatánu a ostrova Mujeres! Poznejte nejkrásnější místa poloostrova Yucatán, tajemné mayské pyramidy ve vnitrozemí a přístav na útesu, koloniální městečka, tropický ostrov Isla Mujeres a načerpejte síly na plážích Mayské riviéry.

Zájezdy Mexiko s CK Go2 je zážitková poznávací dovolená kombinující relaxaci na plážích s aktivním poznáváním  za cenu, která Vás příjemně překvapí.

Go2Poznejte krásy Mexika! Mexiko dovolená na míru je naší doménou. Zažijte Mexiko spojené se zážitky a poznáním se specialisty z CK Go2. Velkou výhodou je také český delegát přímo na místě. Vyberte si své oblíbené Zájezdy Mexiko.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: