Poznejte to nejlepší ze země vycházejího slunce se specialisty z cestovní kanceláře Go2

Poznejte to nejlepší ze země vycházejího slunce se specialisty z cestovní kanceláře Go2

Láká vás Japonsko? Vydejte se tam se specialisty z cestovní kanceláře Go2! Užijete si od všeho něco – poznáte místní tradiční kulturu, navštívíte krásnou přírodu, ochutnáte skvělé jídlo a prozkoumáte i ostatní krásy ostrovů.

Cestovnímu ruchu se věnují od roku 2005. Po úspěchu zájezdů do Austrálie, pořádaných pod názvem Go2Australia, uplatnili stejné postupy na další vybrané destinace – Vietnam, Bali, Indonésii, Srí Lanku, Maledivy, Mexiko, Pacifik a Japonsko. Velkou výhodou je, že ve všech nabízených destinacích mají stálou kancelář s českým delegátem.

Poskytují kvalitní služby založené na důkladných znalostech Japonska – česky hovořící průvodci v Japonsku trvale žijí a skutečně ho znají. Také pracovníci CK Go2, se kterými se můžete setkat na české pobočce v Praze, v Japonsku působili a dokáží Vám se vším poradit.

Na programu zájezdů si v CK Go2 dávají opravdu záležet, je v něm obsaženo poznávání i odpočinek tak, aby si klienti svou dovolenou užili na maximum. Kromě zajištění kvalitního a ověřeného ubytování a sestavení itineráře cesty vám pomohou také s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařídí na cestu potřebné pojištění. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře. Do rukou těchto specialistů se můžete vložit bez obav!

Chcete zažít od všeho trochu? Vydejte se na zájezd To nejlepší z Japonska. Poznáte pulsující Tokio, ikonickou horu Fudži a slavné chrámy v Nikkó. Čeká Vás návštěva historického centra Tokia, plavba lodí po jezeře na úpatí Fudži, sluneční chrám Nikkó a další historické památky v kontrastu moderního Tokia. Ochutnáte skvělou japonskou kuchyni, navštívíte největší rybí trh světa nebo se zúčastníte tréninku sumó.

Máte rádi historii? Vypravte se na zájezd Císařský okruh Japonskem. Cestu započnete uprostřed hlavního ostrova Honšú – v gurmánské Ósace. Vydáte se do památkami nabitého Kjóta a současně si vychutnáte poklidnou Naru s volně žijícími jelínky šika. Na jihu ostrova Kjúšú si odpočinete v písečných lázních a uchvátí nás krása přírody na ostrově Sakuradžima. Zblízka budete objevovat znovuzrozenou Hirošimu a vydáte se na ostrov Mijadžima. Navštívíte jeden z nejkrásnějších hradů Japonska – Himedži. Neopomenete dům gejši ve městě Kanazawa a v lázeňském Jamanouči se vydáte za sněžnými opicemi, které se poklidně koupají v horkých pramenech. Z Jokohamy přejedete do světové metropole Tokio s výletem k hoře Fudži, NP Hakone a do chrámové Kamakury.

Pokud chcete do své dovolené začlenit i koupání? Zvolte zájezd Exotické Japonsko a pláže. Procestujete a poznáte celé Japonsko během 8 dní. Dovolenou odstartujete v Tokiu, jednom z největších měst světa zaplaveném neóny a mrakodrapy, které pulsuje rušným životem až pozdě do noci. V historickém Kjótu nabitém památkami UNESCO budete obdivovat jedinečné stavby japonské architektury. Poté se přemístíte na souostroví Okinawa, kde budete odpočívat v pravém tropickém ráji s nádhernými plážemi a křišt’álově čistou vodou.

Pokud jste milovníky přírody, vyberte si zájezd Příroda Japonska. Z hlavního města Tokia se vydáte k posvátné hoře Fudži a poté šinkasenem do olympijského Nagana. Navštívíte lázně Jamanouči, kde budete pozorovat koupající se sněžné opice. Prozkoumáte malebnou japonskou vesnici Širakawa-gó a závěrem Vás čeká památkami proslavené Kjóto a čtvrť pravých japonských gejš – Gion.

GO2Pokud uvažujete o cestě do Japonska, máme v této oblasti bohaté zkušenosti a rádi vám poradíme a pomůžeme s organizací. Obraťte na se specialisty na Japonsko z Go2.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: