Poznejte pestrou paletu Vietnamu s cestovní kanceláří Go2

Poznejte pestrou paletu Vietnamu s cestovní kanceláří Go2

Chcete poznat Vietnam, jednu ze zemí oblíbené jihovýchodní Asie, opravdu dokonale? Vydejte se tam se specialisty z CK GO2, kteří ve Vietnamu dlouhodobě žijí a znají ho dokonale.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Jako první destinaci představovali svým klientům Austrálii. Po úspěšném startu následovaly další destinace – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Pacifik a Mexiko. Ve všech zemích, kde působí, mají stálou kancelář s českým delegátem – i ve Vietnamu. Základem jejich služeb je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti Vietnamu. Pracovníci CK Go2 v zemi dlouhodobě žili a znají ho i z pohledu místních lidí, takže vám mohou ukázat pravou tvář země tak, jak to v průvodcích a na internetu nepíšou.

Chcete navštívit ty nejznámější památky, spatřit na vlastní oči plovoucí trhy v deltě Mekongu, projet se na lodi ve slavné Ha Long Bay a projít se mezi políčky v Sapě? Hlavním cílem specialistů z CK Go2 je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážou vám Vietnam z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

Chcete poznat Vietnam opravdu dokonale? Zvolte zájezd Velká cesta Vietnamem. Uvidíte víc, než jen obyčejné turistické atrakce. Poznáte horské kmeny v pohoří Sapa. Čeká vás plavba zátokou Halong a smlouvání na trzích Mekongu. Ochutnáte skvělá jídla v malebném Hoi An a projdete se císařským palácem v Hue. Navštívíte rozkvetlé zahrady horského městečka Dalat a nevynecháte metropole Saigon a Hanoj. Zkrátka projedete celou zemi od severu na jih a okusíte od každého trochu.

Láká vás poznat Vietnam z netradičního pohledu? Vyberte si zájezd Všechny chutě Vietnamu. Objevte netradiční chutě Vietnamu a osvojte si přípravu vietnamských jídel na cestě po této fantastické zemi. Vydejte se do pulzující Hanoje, hlavního města Vietnamu. Užijte si jedinečnou plavbu mezi pískovcovými homolemi dramatické zátoky Halong. Poznejte vietnamskou architekturu v historickém přístavním městečku Hoi An s unikátní atmosférou. Seznamte se také s metropoli Saigon a životem na deltě řeky Mekong. V závěru dovolené si užijte odpočinek v resortu na ostrově Phu Quoc v Thajském zálivu.

Chcete v rámci jedné cesty stihnout i další zemi v regionu? Doporučujeme zájezd To nej Vietnam a Kambodža. Poznejte živoucí Hanoj s pitoreskní starou čtvrtí. Podívejte se na zátoku Halong během dvoudenního výletu. Prozkoumejte nejhezčí městečko Vietnamu – přístavní Hoi An a okolí. Na řece Mekong se vydejte na plovoucí trhy a projděte se ,,francouzským“ Saigonem. Vrcholem bude návštěva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: