Poznejte Maledivy jinak s cestovní kanceláří Alvarez

Poznejte Maledivy jinak s cestovní kanceláří Alvarez

S cestovní kanceláří Alvarez můžete vyrazit do nejzajímavějších a nejexotičtějších míst Ameriky, Asie, Afriky, Austrálie i Evropy. Program jejich zájezdů je vždy připraven tak, aby umožnil maximální, a pokud možno, i netradiční poznávání navštívených zemí či oblastí.

Hlavním cílem je seznámit účastníky nejen s přírodními krásami a historickými pamětihodnostmi, ale i s kulturou, místní kuchyní a obyvatelstvem. Kromě poznávací části se organizátoři snaží do každého programu zahrnout dle možností také aktivní pobyt v přírodě, lehkou pěší turistiku i nezbytný odpočinek.

Počet účastníků zájezdů většinou nepřesahuje 16 osob, proto mají průvodci čas věnovat se skupině dopodrobna. Z hlediska náročnosti jsou zájezdy vhodné téměř pro každého, staršími dětmi počínaje a aktivními seniory konče.

V případě fyzicky náročnějšího programu na klasických poznávacích zájezdech jsou vždy připraveny jeho méně obtížné varianty, ze kterých si může každý vybrat to nejvhodnější dle svého momentálního zájmu, chuti či kondice.

Vedoucími zájezdů do dalekých zemí jsou zkušení čeští či slovenští průvodci s několikaletou praxí, kteří navštívenou zemi po všech stránkách výborně znají a hovoří jazykem v zemi běžně používaným. S průvodci i s ostatními účastníky se budete moci před většinou zájezdů setkat na informační schůzce, která se koná 4 – 6 týdnů před odletem, a kde účastníci dozví vše důležité o plánované cestě.

Pokud hledáte ideální způsob, jak si na dovolené odpočinout a zažít i něco netradičního, vydejte se na zájezd Maledivy jinak, kde se ocitnete doslova v tropickém ráji. Čeká vás plavba novou, tradiční lodí dhoni mezi atoly, užijete si spoustu šnorchlování v krásných korálových lokalitách, odpočinete si plážích s bělostným pískem, ale poznáte také místní obyvatele a kulturu.

Pokud byste rádi zařadili do programu také poznávání, přihlaste se na zájezd Cejlon – tropický ráj zvířat s plavbou na Maledivách. Kromě toho, že poznáte ty nejvýznamnější památky na ostrově Cejlon, užijete si také relaxaci, pozorování delfínů nebo šnorchlování mezi korály na Maledivách.

alvarez_ck

CK Alvarez patří mezi odborník ve svém oboru. Plánují zájezdy tak, aby program obsahoval vyvážený poměr poznávání místní přírody a kultury, ale také aktivního pobytu v přírodě a nezbytného odpočinku. Pokud chcete relaxovat v tropickém ráji, vydejte se s nimi na zájezd Maledivy jinak. Pokud byste rádi zkombinovali více poznávání s odpočinkem, doporučujeme zájezd Cejlon – tropický ráj s plavbou na Maledivách. Pokud byste měli chuť na další plavbu po malebných Maledivách, díky CK Alvarez si můžete na místě pronajmout loď již od skupiny 4 osob.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí