Poznejte Kolumbii očima místních s cestovní kanceláří doJIŽNÍAMERIKY.cz!

Poznejte Kolumbii očima místních s cestovní kanceláří doJIŽNÍAMERIKY.cz!

Cestovní kancelář doJIŽNÍAMERIKY.cz založil Honza Brotánek po tom, co po Jižní Americe několik let sám cestoval. V současné době se s touto CK dostanete i na místa, kam jiné cestovky ani turisté vůbec nejezdí! A právě proto můžete zažít tu pravou Kolumbii!

CK doJIŽNÍAMERIKY.cz nabízí unikátní možnost poznat Jižní Ameriku jinak než s běžným zájezdem. Organizuje dva typy cest – cesty na míru pro 4 a více osobspolečné cesty s předem připraveným programem, na které se mohou přihlásit i jednotlivci, páry i skupinky známých. Dále zprostředkovávají pobyty v Amazoniicesty na Galapágyjazykové pobyty a další služby v Jižní Americe.

CK doJIŽNÍAMERIKY.cz jezdí s oblibou na místa, která zatím většina turistů nenavštěvuje. Na některá z nich se nedostanete s žádnou jinou cestovní kanceláří v ČR. Zakladatel projektu Honza Brotánek strávil cestováním po Jižní Americe více než tři roky a někteří jeho kolegové tam pravidelně jezdí i více než 20 let.

Zkušení průvodci se před cestou i během cesty každému členovi výpravy osobně věnují. Průvodci ochotně vyjdou vstříc s individuální úpravou programu, bude-li to v jejich možnostech. Spokojenost klientů je jejich absolutní prioritou. Klientské recenze a hodnocení si můžete přečíst na webových stránkách a nebo je zde i možnost spojit se s účastníky minulých cest.

Mnohé cestovní kanceláře se v Jižní Americe většinou omezují na návštěvu hlavních turistických cílů. CK doJIŽNÍAMERIKY.cz nabízí jedinečné programy připravené znalci Jižní Ameriky. Některá námi navštěvovaná místa nenajdete dokonce ani v turistických průvodcích.

Chcete se podívat do největšího deštného pralesa na světě? Vydejte se do Amazonie! V Kolumbii můžete navštívit například Amazonii v okolí oblasti Leticia. CK doJIŽNÍAMERIKY.cz umí zorganizovat zájezd pro všechny typy cestovatelů. Vybírat můžete od komfortních pobytů v amazonských „lodžích“ po výpravy s domorodými průvodci.

Chcete se důkladně věnovat pouze Kolumbii? Vyberte si zájezd Kolumbie – to nejlepší! Kromě přírody a venkova zamíříte i do dvou velkých měst – Cartagena a Bogotá. Poznáte rozmanitost Kolumbie, prales, zelené svahy And, vysoké hory, pobřeží i poušť! U tohoto zájezdu je i možnost prodloužení o 4denní trek ke Ztracenému městu (Ciudad Perdida).

CK dojizniameriky.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: