Poznejte Bali a okolní ostrovy s cestovní kanceláří Go2

Poznejte Bali a okolní ostrovy s cestovní kanceláří Go2

Láká vás cesta na Bali? Nechcete strávit celou dovolenou jen koupáním a opalování, ale samotným se vám ostrov prozkoumávat nechce? Vydejte se tam s cestovní kanceláří Go2, jejich zkušení průvodci vám ukážou krásy ostrova takové, jaké skutečně jsou, nejen turistické pozlátko.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udret svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta. Česky hovořící průvodci na Bali a v Indonésii již několik let žijí a dobře se vyznají v místních poměrech.

Program všech zájezdů je opravdu detailně propacovaný a vhodně kombinuje odpočinek s poznáváním tak, aby si klienti mohli svou dovolenou co nejvíce užít. Kromě sestavení zajímavého itineráře cesty a zajištění kvalitního ubytování CK také pomůže s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařízením vhodného pojištění na cestu. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře.

Jste milovníky exotiky a přáli byste si zájezd, který Vám kromě poznávání unikátních míst a kultury nabídne i dostatek prostoru pro relaxaci? Pak je tu pro vás skutečná cestovatelská lahůdka – kombinaci pobytového zájezdu s poznáváním krás Bali a Jeleního ostrova. Navštívíte okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou a sasackou kulturou a poznáte přírodní krásy Indonésie.

Chcete poznat přírodu a užít si i objevování krás exotických ostrovů Indonésie? Doporučujeme zájezd Bali a Sumatra – exotika, sloni a orangutáni. Navštívíme okouzlující místa na Bali, kde se seznámíte s balijskou kulturou a poznáte přírodní krásy exotického ráje. V rámci programu nás čeká odpočinek na severních pláží Bali, projdeme se tajemnými zákoutími centra ostrova, městečka Ubud s rýžovými políčky, prozkoumáme barevný podmořský svět okolo neporušených korálů u Jeleního ostrova. Pojedeme na ostrov Flores, odkud se lodí vydáme k ostrovům Komodo a Rinča, kde žije největší ještěr na světě – obří varan komodský.

Chcete navštívit ostrovy Bali, Flores, Komodo a Rinča? Přihlaste se na zájezd Příroda Floresu, komodský drak a mystické Bali. Začnete na Bali, kde se seznámíte s exotickou kulturu místních hinduistů, projdete se rýžovými políčky a ochutnáte typickou cibetkovou kávu. Poté se vydáte na ostrov Flores, kde Vás čeká cesta plná zážitků – plavba soukromou lodí za komodským drakem na ostrovy Komodo a Rinča, šnorchlování s mantami obrovskými, koupání v kráteru sopky, šnorchlování v NP Riung, barevná jezera na sopce a výstup k vulkánu Kelimutu.

Cestovní kancelář GO2

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí