Poznat Kolumbii se vydejte s CK ALVAREZ

Poznat Kolumbii se vydejte s CK ALVAREZ

Kolumbie dokáže turistům nabídnout mnoho – nádherné karibské pláže a korálové útesy, živou salsu, stará španělská opevnění, tajuplná indiánská města v džungli i nádherné hory a bohatý noční život.

Bogota, Kolumbie

Poznat Kolumbii se můžete vydat třeba s cestovní kanceláří Alvarez, která vám celou zemi ukáže v zájezdu Kolumbie neznámá. Součástí tří týdenního programu je návstěva koloniálního město Tunja, koupání v Karibském moři ve středisku Santa Marta, návštěva Bogoty i pětidenní trekking pralesem v pohoří Sierra Nevada de Santa Marta přes původní indiánské vesničky kmene Kogi a Arhwaco až ke ztracenému městu Ciudad Perdida. Navštívíte také koloniální přístav Cartagena, bahenní sopku Volcano de Lodo El Totumo, národní park Los Nevados či kávovou oblast Zona Cafetera.

Ekvádor, autor: Michal Čepek

Kolumbie a Ekvádor

Zájezd s názvem Z rovníku ke Karibiku naopak nabízí možnost propojit poznávání Kolumbie i s návštěvou Ekvádoru, další zajímavé jihoamerické země. Obhlídnete kráterová jezera Quilotoa a Cuicocha, užijete si trekking v Amazonské džungli, navštívíte tajemná sousoší v San Augustín a budete pozorovat hvězdy na poušti Tatacoa. Na závěr si užijete lenošení na plážích Karibského moře.

CK Alvarez

Další nabídku zájezdů CK Alvarez naleznete na www.alvarez.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: