HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

CESTUJI ZA POTÁPĚNÍM

Sekce "Potápění a šnorchlování" je určena pro všechny, kteří se na svých cestách vydávají zejména do světů vznikajících a žijících si svým vlastním životem pod vodní hladinou. Najdete zde tipy na zajímavé destinace i zkušenosti dalších cestovatelů z cest kolem světa s potápěčskou či šnorchlovací výbavou v batohu.

Potápění a šnorchlování

 

MAPA MÍST K POTÁPĚNÍPodvodní Sipadan: hlavní město pro karety obrovské

Podvodní Sipadan: hlavní město pro karety obrovské

Malajský ostrov Sipadan je úžasný ostrov se spoustou potápěčských základen, ale také místo, kde se v noci nesmí na pláž a kde se dříve unášeli turisté.

Potápění v nejpopulárnější jeskyni na Floridě + VIDEO

Potápění v nejpopulárnější jeskyni na Floridě + VIDEO

Dlouho jsme si společně neudělali výlet někam pod vodní hladinu s dýchacím přístrojem, a tak toho využijeme. Vydáme se do jedné z nejnavštěvovanějších jeskyní na Floridě - Jug Hole neboli Modré jeskyně.

Magická Blue Hole u pobřeží Belize

Magická Blue Hole u pobřeží Belize

Belize se může pochlubit pobřežím s nejdelším bariérovým útesem na severní polokouli. Začíná u mayské riviéry a táhne se až k pobřeží Hondurasu. Potápět se zde, je opravdovým zážitkem.

Velký bariérový útes je opravdovým potápěčským rájem

Velký bariérový útes je opravdovým potápěčským rájem

Velký bariérový útes leží v těsné blízkosti severovýchodního pobřeží Austrálie při státě Queensland. Ne nadarmo je tento útes přezdíván potápěčským rájem, a to nejen kvůli bohatství podmořského světa.


CESTOVATELSKÝ TWEET

Zamlouvání hostelů dopředu? Zbytečnost!