Pojeďte s cestovní kanceláří GO2 poznávat nádherné hory, řeky i pláže Nového Zélandu!

Pojeďte s cestovní kanceláří GO2 poznávat nádherné hory, řeky i pláže Nového Zélandu!

Dopřejte si skvělou dovolenou od specialistů a za přijatelnou cenu. Cesta s CK GO2? Základem jsou osobní zkušenosti i znalosti česky hovořícího delegáta a originální poznávací programy. Je to unikátní cesta na unikátní místa.

Na Novém Zélandu si přijdou na své hlavně milovníci přírody. Čekají tu na ně například Jižní Alpy, horské pásmo s nejvyšší horou ostrovů Aoraki (Mt. Cook, 3724 m n. m.), národní park Fiordland s úchvatným fjordem Milford Sound, kopce plné pasoucích se ovcí a skvělí lidé připraveni pomoci a nabídnout to nejlepší co Nový Zéland nabízí.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích –Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udržet svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta.

Přestože je Nový Zéland z našeho pohledu mladá země i zde je několik měst, které rozhodně stojí za návštěvu. Na seznamu by nemělo chybět hlavní město Auckland, a jeho 328 metrů vysoká Sky tower, Queenstown, s nádherným jezerem Wakatipu nebo Picton, maličká brána k dobrodružství Jižního ostrova.

Nový Zéland asi nejvíce ocení milovníci treků, procházek a výletů. Snad všechny kouty všech ostrovů jsou vybaveny značenými cestami všech druhů a náročnostních kategorií. Jsou zde opravdu jen párminutové procházky, stejně jako několikatýdenní treky drsnou krajinou. Mezi ty nejznámější patří treky Milford sound a Routeburn, jsou tu ale mohé další například Whirinaki, Round the Mountain, Queen Charlotte, Abel Tasman Coastal a tak by se dalo pokrčovat dlouho. Zéland také nabízí řadu unikátních zážitků, můžete si vyjít na ledovec, projet se v mořských kajacích kolem pobřeží nebo proletět kolem Aoraki, stačí si jen vybrat.

Program všech zájezdů s CK GO2 je opravdu detailně propracovaný a vhodně kombinuje odpočinek s poznáváním tak, aby si klienti mohli svou dovolenou co nejvíce užít. Zajímavě sestavený itinerář je samozřejmostí, stejně jako kvalitní pojištění nebo pomoc s výběrem nejlevnější letenky. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajišťovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře!

CK GO2

Cestovní kancelář Go2 nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udržet svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí