Pojeďte poznávat krásy Spojených států amerických s cestovní kanceláří GO2!

Pojeďte poznávat krásy Spojených států amerických s cestovní kanceláří GO2!

Dopřejte si skvělou dovolenou od specialistů a za přijatelnou cenu. Cesta s CK GO2? Základem jsou osobní zkušenosti i znalosti česky hovořícího delegáta a originální poznávací programy. Je to unikátní cesta na unikátní místa.

USA nabízejí snad vše, po čem prahne srdce cestovatele. Vysoké hory, pustiny, pouště a skalní masivy, obrovské národní parky i kilometry pláží, pulzující města, divadla nebo sportovní světové arény. Stačí si vybrat a vyrazit.

V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích – Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udržet svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta.

Pokud vás zajímá architektura a místa, kde to žije, pulzuje a dýchá, rozhodně neopomeňte navštívit New York a Washington DC. Obě místa jsou pupky světa jiného významu, zatímco v DC to pulzuje (a pulzovalo) politikou, NY je střediskem kultury, sportu a divokých večírků. O architektonických skvostech obou měst snad netřeba ni mluvit.

Pokud je vám zase bližší příroda, rozhodně doporučujeme navštívit národní parky a západ USA, zde se návštěvníkům naskytnou výhledy na jedny z nejkrásnějších scenérií na světě. Za návštěvu rozhodně také stojí Niagarské vodopády, město Boston a mnoho dalších koutů USA. Stačí jen přeletět velkou louži a je to.

Program všech zájezdů s CK GO2 je opravdu detailně propracovaný a vhodně kombinuje odpočinek s poznáváním tak, aby si klienti mohli svou dovolenou co nejvíce užít. Zajímavě sestavený itinerář je samozřejmostí, stejně jako kvalitní pojištění nebo pomoc s výběrem nejlevnější letenky. Cestovní kancelář GO2 je dnes jedním z největších zajišťovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí