HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Pivo dělá hezká těla

Pivo dělá hezká těla

Taky vždycky přemýšlíte, proč je většina finalistek Miss World z Jižní Ameriky? Teď už je to jasné – je to díky pivu. Martin a Vladimír Linhartovi nedávno přivezli z Chile a Bolívie důkaz v podobě série reklamních plakátů na pivo.

Cristal 2

Po kliknutí na obrázek v minigalerii vpravo se otevře v samostatném zvětšeném okně.

Brahma 2

Fotografie poskytli Martin a Vladimír Linhartovi. O jejich cestách se dočete na www.cumbres.cz.

Escudo

V redakci jsme dlouho přemýšleli, co k tomu ještě napsat, ale nakonec jsme usoudili, že vše potřebné už tady vlastně je.

Zkušenosti čtenářů

Martin T.

Jiny kraj, jiny mrav. Ja bych v techle zemich zit tedy nechtel, a to nejsem zas uplny puritan. Naproti tomu, tady v Indonesii by neprosel ani slaby odvar tohoto. Jenom proti nazvu casopisu Playboy (nikoli obsahu) tu byly velike demonstrace.
Coz take neni uplne v poradku…

Maykl
Martin T.:

Mě se to teda líbí.
Holkám to sluší a jsou tak ňák, jak by řekli latinoamerikani "mucho caliente"!
To že na Jávě maj ženský zahalený vlasy i na reklamách na šampón je už dost extrém…

LG
Martin T.:

at piju, jak piju, furt nic:)

Karel W
LG:

tys totiz pila uz asi v detstvi 🙂

rass
Martin T.:

To Martin: Radši se podívejte, jaké debilní pivní reklamy vznikají v Čechách (polonahá jeptiška, vinoucí se po pivní flanděře Klášterního), inteligentní a vkusná pivní reklama bez zneužívání nahotin (jakéhokoliv vkusu a množství), tedy pokud tím někdo nemyslí, že má barevnou a ostrou fotku, snad ani neexistuje. To by se zřejmě neobracela k tomu správnému pivnímu publiku. Na mravy v té které zemi podle pivních reklam radši neusuzujte. Latinoameričané jsou v podstatě prudérnější než my.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí