HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Petr Slavík: Divočinou s Bushmanem – výstava fotografií

Petr Slavík: Divočinou s Bushmanem – výstava fotografií

Na světě je spousta krásných míst, neuvěřitelných věcí, zajímavých lidí… V jejich poznávání je snad největší dobrodružství, které život přináší.

Každý tu svou krásu, to své dobrodružství, hledá v něčem jiném. V tajemných chrámech starých civilizací, zarostlých kdesi v džungli. Ve vůni benzínu na závodním okruhu. Ve žlutých květech tiare, halících dívku tančící na pláži.

Český wildlife fotograf Petr Slavík ji pro sebe objevil v divoké přírodě. Z expedic do nitra divočiny přiváží fotografie tvorů, kteří ji obývají. Již téměř deset let ho na jeho náročných výpravách provází oblečení značky Bushman. Vydejte se i vy prostřednictvím fotografií na expedici Divočinou s Bushmanem.

Petr Slavík

Petr Slavík

Miluje divokou přírodu a její obyvatele. Nejprve se jen tak toulal po světě, s pár dolary v kapse a svobodou v srdci. Dnes se do divočiny vydává s batohem plným fototechniky, který si sebou bere i na těžko přístupná místa naší planety. Do tropických deštných pralesů, na zamrzlé pláně Arktidy nebo do hustých lesů Minnesoty… Ani fakt, že výpravy do tak odlehlých míst nejsou vždy úspěšné, ho nedokáže odradit. Jako profesionální fotograf přírody totiž ví, že příroda obdaruje hlavně ty trpělivé a pokorné. Za své fotografie získal řadu mezinárodních cen. Je autorem několika publikací. Podílí se na charitativních projektech spojených s ochranou přírody.

Bushman_EO

Bushman – Expedition Outfitters

BUSHMAN outdoorové oblečení a vybavení je navrhováno pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě. Všechny produkty, které vyrábíme, musí být spolehlivé a praktické a hlavně vás musí na vašich cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností.

www.bushman.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: