HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Petr Novotný: Vodácký sen – nejkrásnější řeky světa

Petr Novotný: Vodácký sen – nejkrásnější řeky světa

Během tohoto retrospektivního pořadu doslova obletíme celou zeměkouli, abychom poznali ty nejkrásnější z vodáckých terénů planety.

Budeme pádlovat na krásných říčkách, mořské hladině i v těch největších peřejích na dně hlubokých kaňonů. Kromě nich nás čeká i řada zajímavých informací ze zákulisí těchto výprav. Dozvíme se jak do těchto končin cestovat, jak se liší jídelníček nebo třeba klimatické podmínky v jednotlivých oblastech. Rozděláme oheň, upečeme si ryby a budeme nocovat na krásných tábořištích.

Petr Novotný

Petr Novotný
(1971), milovník dobrodružství na vodě i na sněhu si splnil dávný sen, když dokázal skloubit cestovatelské touhy se svým zaměstnáním. Pracuje řadu let jako ředitel cestovní kancelář Adventura, která se specializuje na turisticko-poznávací a cyklistické programy směřující do nejzajímavějších míst celého světa. Rád objevuje zapomenuté kouty a miluje cesty do odlehlé divoké přírody, kam pak s potěšením doprovází svoje přátele a rodinu. Cestuje na kánoi, na mořském kajaku či na telemarkových lyžích. Je autorem řady reportáží publikovaných v ČR i zahraničí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: